Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

21 Eylül 2018

JAGUAR ANKARA’YI ELEKTRİKLENDİRİYOR!

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Ankara’daki Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor. 20-26 Eylül tarihleri arasında Bilkent Station’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i tanıtırken elektrikli araç dünyası hakkında bilgi vermeyi hedefliyor. Otomobil tutkunları aynı zamanda randevu alarak Jaguar I-PACE’i test edebiliyor.

Jaguar’ın 470 km’ye ulaşan menziliyle sektörde standartları değiştiren tamamen elektrikli, performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Ankara’daki Bilkent Station’da kurulan konsept pop-up showroom “Jaguar Electric Zone”da 20-26 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor. Tamamen Elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, First Edition donanım paketine özel olarak sunulan Photon Red renk seçeneğiyle, 10.00-22.00 saatleri arasında randevu alınarak test edilebiliyor.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri ve test sürüşü de gerçekleştiriliyor.

Yeni I-PACE’i test etmek otomobil tutkunları www.jaguar-turkiye.com/Bilkent adresinden kayıt yaptırarak randevu alabiliyor.

Jaguar Electric Zone
Yer: Bilkent Station
Adres: Üniversiteler Mah. 1597. Cad. No:3 06800 Çankaya/Ankara
Tarih: 20-26 Eylül 2018
Saat: 10.00-22.00

Yeni Jaguar I-PACE hakkında:
Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, 470 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km/sa hıza ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araç. Yeni Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana geliyor. Yeni Jaguar I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor 400 BG güç ve 696 Nm tork üretiyor.

Jaguar I-PACE #JaguarElectricZone