Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

5 Şubat 2016

321 KM/SA KAPASİTEYE SAHİP YENİ JAGUAR F-TYPE SVR MODELİNİN GLOBAL TANITIMI CENEVRE’DE GERÇEKLEŞECEK

Türkiye’de 2016’nın son çeyreğinde satışa sunulması planlanan yeni Jaguar F-TYPE SVR modelinin global tanıtımı Cenevre Otomobil Fuarı'nda gerçekleşecek.

Jaguar'ın ilk SVR modeli, yeni F-TYPE SVR, 321 km/sa kapasiteye sahip. İki koltuklu alüminyum yapısı ile bir süper spor otomobilin tüm potansiyelinden yararlanırken aynı zamanda günlük kullanıma uygun yapısını da koruyor.

Daha hafif, daha hızlı ve daha güçlü yeni F-TYPE SVR, performansı ve sürüş dinamikleri ile sürücü katılımını yepyeni seviyelere çıkarırken tüm Jaguar otomobillerinde sunulan konforu da genlerinde bulunduruyor.

"Yeni F-TYPE SVR Özel Otomobil Operasyonları birimi tarafından geliştirilen ilk seri üretim Jaguar modeli ve hassas mühendislik detayları, performans ve tasarım açısından tüm bilgi birikimimizden faydalanıyor.

321 km/sa kapasite ve her gün kullanabileceğiniz, tüm hava koşullarına uygun bu süper spor otomobilin, otomobil tutkunlarının yeni titanyum egzoz sisteminin sesinin keyfini çıkarabilmesi için Cabrio modeli de geliştirildi." John Edwards, Jaguar Land Rover Özel Operasyonlar, İdari Direktör

F-TYPE SVR hakkında en güncel bilgileri almaya devam etmek için, aşağıdaki bağlantıyı tıklayın: