Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

26 Ağustos 2016

JAGUAR XJ, TOTAL QUALITY IMPACTTM ANKETİNDE EN İYİ LÜKS OTOMOBİL SEÇİLDİ

Jaguar, bu yıl 22.'si yapılan Strategic Vision Inc. Total Quality ImpactTM anketinin Lüks Otomobil Segmentinde en yüksek Toplam Kalite puanını alarak birinci oldu. Bu prestijli ödül, sahipleri tarafından 'keyif verici' ve 'yüksek kaliteli' olarak değerlendirilen otomobiller üretme taahhüdümüzü destekliyor.

Total Quality ImpactTM ile otomobil sahiplerinin deneyimleri eksiksiz bir biçimde ölçülmektedir. Bu anket kapsamında alıcılardan satın alma, sahip olma ve sürüş deneyimlerini puanlamaları istenir. Dikkate alınan birçok faktör arasında müşterilerin otomobile olan destek ve sadakatleri de yer alır. Puanlama güvenilirlik, gerçek problemler, sürüş heyecanı ve diğer ölçütler dahil olmak üzere olumlu ve olumsuz ürün deneyimlerinin dikkate alındığı, Toplam Kalite'yi içeren bütünsel bir değerlendirmedir.

Jaguar Land Rover Kuzey Amerika LLC Başkanı ve CEO'su Joe Eberhardt şunları dile getirdi: "Jaguar XJ'nin Strategic Vision tarafından sunulan bu ödüle layık görülmesinden dolayı onur duyuyoruz. Jaguar XJ'nin bu ödüle hak kazanması, Jaguar otomobillerinin sunduğu kalite ve performansın bir kanıtıdır ve Jaguar markasının temelini oluşturan değerleri temsil eder."

Jaguar sedan modelleri yelpazesinin zirvesinde yer alan Jaguar XJ, en son teknoloji, spor otomobil dinamikleri ve lüksün kusursuz bir birleşimini sunar. İddialı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Jaguar XJ, son teknoloji sistemleri ile sizi yolculuğunuz boyunca bilgilendirir ve güvende tutar. Jaguar XJ, şıklık ve tasarımı, bir Jaguar'dan bekleyebileceğiniz bir güç ve sürüş deneyimi ile bir araya getirir. Bu otomobil, yolculuğunuzu daha verimli, eğlenceli ve rahat hale getirecek tüm özelliklere sahiptir.