Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

17 Temmuz 2018

JAGUAR’IN İLK ELEKTRİKLİ POP-UP SHOWROOM’U BODRUM’DA

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Bodrum’da Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor. 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak Marina’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i yakından tanımak, elektrikli araç dünyası hakkında bilgi almak ve tüm soru işaretlerine cevap vermek amacıyla açılıyor.

Jaguar’ın 480 km’ye ulaşan menziliyle sektörde standartları değiştiren tamamen elektrikli, performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Bodrum Yalıkavak Marina’da kurulan konsept showroom “Jaguar Electric Zone”da 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Jaguar Electric Zone
Yer: Bodrum Yalıkavak Marina – Ana Giriş Kapısı
Tarih: 13 Temmuz - 2 Eylül 2018
Saat: Hafta içi 18.00-00.00 / Hafta sonu 18.00-01.00

Yeni Jaguar I-PACE hakkında:
Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, 480 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km/sa hıza ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araç. Yeni Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana geliyor. Tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekliyor. Yeni Jaguar I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor 400 BG güç ve 696 Nm tork üretiyor.

#JaguarElectricZone