Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

18 Nisan 2016

YENİ JAGUAR F-PACE 19 NİSAN’DAN İTİBAREN NİŞANTAŞI JAGUAR POP-UP SHOWROOM’DA.

Jaguar’ın ilk SUV modeli F-PACE, Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları ile birlikte Nişantaşı'nda 20 Haziran'a kadar açık kalacak olan Jaguar Pop-Up Showroom’da.

19 Nisan - 20 Haziran tarihleri arasında haftanın her günü 10:00-20:00 saatlerinde hizmet verecek olan Pop-Up Showroom, Jaguar ürün danışmanlarının özel ilgisi ile müşteri odaklı bir hizmet sunabilmek adına tasarlandı.

Borusan Otomotiv Jaguar Land Rover Genel Müdürü Simay Alsan, Jaguar Pop-Up Showroom’un açılışı ve Yeni Jaguar F-PACE’in model ailesine katılması ile markanın daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşacağını, markanın 2016 yılındaki satış hızını önemli ölçüde arttıracağını belirtti.

Spor otomobil ruhunu 4x4 konforunda yaşatan Jaguar F-PACE’in, SUV segmentine yeni bir soluk getireceğini ilave eden Alsan, Türkiye’de 180 beygir gücünde 2.0 litre dizel Ingenium motor ve 300 beygir gücünde 3.0 litre dizel motor seçenekleri ile satışta olduğunu belirtti.

F-PACE 2.0 litre dizel Ingenium motor ile 0’dan 100 km’ye 8,7 saniyede çıkarken, 100’km de ortalama 5,3 litre yakıt tüketiyor.

Yeni Jaguar F-PACE, her yolculuğu daha güvenli ve konforlu kılmak için; şeritten ayrılma uyarısı, trafik işareti tanıma sistemi, adaptif cruise kontrol, kör nokta uyarı sistemi, acil durum freni, surround kamera sistemi, Activity Key gibi gelişmiş sürücü yardım teknolojilerine sahip.

Bileklik formundaki “Activity Key” geleneksel anahtarı otomobil içinde devre dışı bırakır ve yüzme dahil bir çok spor sırasında araç anahtarını rahatlıkla taşımanızı sağlar.

Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’ndeki Jaguar Pop-Up Showroom’da görülebilecek Jaguar F-PACE’e, sınırlı sayıda üretilen Jaguar F-TYPE Project 7 de eşlik edecek.

5.0 Litre V8 575 bg Supercharged motoru ile şimdiye kadar Jaguar tarafından üretilmiş en güçlü otomobil olan Jaguar F-TYPE Project 7, sadece 250 adet üretilecek olup, 2 tanesi Türkiye’de olacak.

Jaguar Pop-Up Showroom – Nişantaşı
Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:27/A Nişantaşı / Şişli

 
YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

MALİYET HESAPLAYICISI HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM