Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

23 Nisan 2014

JAGUAR YENİ SÜPER KAHRAMANINI TANITIYOR - JAGUAR VE STELLA MCCARTNEY YENİ XE'Yİ PARİS'E GETİRİYOR

Stella McCartney'in 29 Eylül'de Paris Moda Haftası'nda gerçekleşecek defilesinin öncesinde Jaguar yeni Jaguar XE'nin tanıtımı devam ederken FEEL XE kampanyasının bir sonraki aşaması için önde gelen İngiliz tasarımcıyla gücünü birleştirdi. Stella ve Jaguar İngiliz tasarımının en iyilerini temsil ediyorlar ve modernite, performans ve yenilikçilik konusunda benzer bir bakış açısını yansıtıyor. FEEL XE Deneyimi bu tasarım felsefesinin bir ifadesini oluşturuyor.

FEEL XE kampanyasında üstlendiği görev hakkında konuşurken Stella McCartney OBE şu yorumu yaptı: "Jaguar mirası, cazibesi olan ve yıllardan beri hayranı olduğum bir İngiliz markası. Bu sebeple onlarla sonunda doğrudan çalışabilme fırsatı bulmaktan memnuniyet duyuyorum. Süper kahraman baskılarımı XE'ye uyarlamak ilginç bir deneyimdi ve heyecan verici tasarımını güçlendirdi. Paris sokaklarında otomobilleri görmek için can atıyorum."

FEEL XE Deneyimi Jaguar'ın Paris Otomobil Fuarında, 99 g/km'lik olağanüstü verimliliğe sahip E-Performance modelinden heyecan verici 250 km/sa hıza sahip süperşarjlı S modeline kadar XE ailesinin tüm ayrıntılarını duyuracağı, XE'nin tanıtımındaki bir sonraki safhayı işaret ediyor.

İki prestijli İngiliz lüks marka bir araya gelerek, Stella McCartney'in İlkbahar 2015 koleksiyonundan Süper kahraman baskılarıyla süslenmiş lüks Jaguar filosundan oluşan FEEL XE Experience kavramını yarattı. Bu otomobiller 29 Eylül Pazartesi günü Paris sokaklarında yola çıkacak ve tüketicilere Paris'e özgü kültürel öğelerle birlikte, küratörlüğü Stella ve Jaguar tarafından titizlikle gerçekleştirilen FEEL XE deneyimleri sunacaklar.

FEEL XE Experience Stella'nın Jaguar’ın FEEL XE kampanyasıyla olan ilişkisinin devamı niteliğinde. Stella daha önce 8 Eylül'de Londra Earls Court'da gerçekleştirilen Jaguar XE dünya prömiyerine katılmıştı. Aynı zamanda bu ay başında gerçekleştirilen 2014 Stella McCartney Green Carpet Collection etkinliğe şimdiye kadar en üstün yakıt verimliliğine sahip olan bir XE ile katıldı.