Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

28 Mayıs 2014

JAGUAR, “WHAT CAR? / J.D. POWER SURVEY” TARAFINDAN ART ARDA ÜÇÜNCÜ KEZ YILIN EN İYİ OTOMOBİL SEÇİLDİ

Jaguar, “2014 What Car? / J.D. Power survey*” araştırmasına göre İngiltere’nin bir numaralı otomobil markası seçildi. Bu sonuç Jaguar'ın art arda üç yıldır bu etkili araştırmada en İyi Marka unvanını koruması anlamına geliyor.

Araştırma İngiltere’de 27 markaya ait 109 otomobil modelini değerlendiren 15.000'in üzerindeki İngiliz araç sahibiyle gerçekleştirildi. What Car? Baş editörü Jim Holder konu hakkında şunları söylüyor: "Jaguar'ın şirketin ana pazarında müşteriler tarafından bu kadar yüksek oranda beğenilmesi oldukça sevindirici. XF, Jaguar'ın en iyi satan modeli ve müşterilerin stil, konfor ve güvenilirlik açısından yaptığı mükemmel değerlendirmelere bakarak bunun nedenini anlamak hiç de zor değil".

Jaguar'ın En İyi Marka ödülünü markanın stil, konfor, güvenilirlik, sigorta maliyeti ve yetkili satıcı olanakları açısından elde ettiği yüksek puanla sayesinde elde etti. Jaguar XF, anketi 10. sırada tamamladı ve yönetici sınıfındaki en yüksek puanı alan otomobillerden biri oldu. XF, yeni gövde stilleri, motor ve kaplama çeşitlerinin sunulmasıyla her yıl artan satışlarıyla piyasaya sunulduğu günden bu yana çeşitli uluslararası ödüller kazandı.

Jaguar Land Rover İngiltere Genel Müdürü Jeremy Hicks şunları söylüyor: "Müşterilerimizin hayran oldukları otomobiller ürettikleri için Jaguar'da çalışan tasarım, mühendislik ve üretim ekipleriyle son derece gurur duyuyorum. Ayrıca müşterilerimize bir Jaguar'a sahip olmanın bir Jaguar kullanmak kadar keyif verici olduğunu hissettiren bir hizmet sundukları için Jaguar İngiltere yetkili satıcı ağından da çok memnunum.

Jaguar için What Car? / J.D. Power survey sonuçlarına göre art arda üçüncü kez zirvede yer almak büyük bir onur. Planlarımız dahilindeki heyecan verici yeni ürün tanıtımlarıyla Jaguar sahibi olma deneyimini tamamen yeni bir müşteri kitlesine de sunmayı hedefliyoruz."