Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

BAVUL HAZIRLAMA REHBERİ

BAVUL HAZIRLAMA REHBERİ

BAVUL HAZIRLAMA REHBERİ

18.02.2017

JAG-FASHION

MODA EDİTÖRÜ GÜNEŞ GÜNER IŞIK, SEYAHATLERDE HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN BAVUL İÇERİĞİNİN İNCELİKLERİNİ VE ÇANTANIZA KOYACAĞINIZ HER PARÇANIN NASIL BİRBİRİYLE UYUMLU BİR HALE GELECEĞİNİ ANLATIYOR.

Seyahatin kusursuz özgürlük hissi, taşıdığınız bavula olan güveninizle birlikte çoğalır. İş seyahati veya keşif gezileri fark etmez. Gardırobunuzda bazı parçalar vardır ve her seyahatte bavulunuzda yerini almalıdır. Moda editörü Güneş Güner Işık, yanınıza almanız gereken ayakkabı, gömlek, takım elbise, kazak ve trikolarla ilgili detayları paylaşıyor. Üstelik bavula yerleştirme konusunda da birbirinden geçerli fikirler sunuyor.

2-3 günlük pratik bir bavul hazırlamak çok kolay! Bavul hazırlarken liste yapmayı küçümsemeyin ve rulo tekniğini de video’daki gibi uygulayın. Bu şekilde çıktığınız her yolda kendinizi özgür ve güvende hissedeceksiniz.

Kırışmayan ve hafif parçaları yanınıza almaya özen gösterin. Seçeceğiniz takım elbiseniz renk ve içeriğin temasını belirleyebilir. Lacivert ve gri bu açıdan oldukça rahat kullanabileceğiniz renklerdir. Özellikle traveller takım elbiseler son dönemde modacıların ve tasarımcıların önerilerinde yer alıyor. İnce dokunmuş içeriklerden oluşan traveller takım elbiseler, içlerinde sentetik bulunmamasına rağmen esnerler ve kırışmazlar.

Lacivert ve gri hiçbir zaman hata yapmamanızı sağlayan renklerdir. Bavulunuzun temasını bu iki renk üzerinden yapabilirsiniz.

#Seyahat #Tatil