Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ 1. BÖLÜM: GÖMLEK & TAKIM

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ 1. BÖLÜM: GÖMLEK & TAKIM

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ 1. BÖLÜM: GÖMLEK & TAKIM

10.12.2016

JAG-FASHION

JAG-STYLE ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ'NİN İLK BÖLÜMÜNDE MODA EDİTÖRÜ GÜNEŞ GÜNER IŞIK, GARDIROBUNUZDA MUTLAKA OLMASI GEREKEN GÖMLEK VE TAKIM ELBİSE PARÇALARINI ANLATIYOR.

Hem bütün gardıropların vazgeçilmezi olan hem de her erkeğin ihtiyaç duyduğu bazı parçalar vardır. Gömlek, takım elbise, kot pantolon ve ceket gibi parçalar arasında seçim yaparken anahtar ve akıllı parçalar olmasına özen göstermelisiniz. Böylece kıyafetleriniz kendi içlerinde birbirleriyle kolayca eşleşebilir. Moda editörü Güneş Güner Işık aşağıdaki videoda gardırobunuzda mutlaka olması gereken bu parçaları ve nasıl birbirleriyle eşleştirebileceğinizi anlatıyor.

Gömlek

Güneş Güner Işık’ın videoda anlattığı gibi gömlek ve takım elbise parçalarının farklı kombinasyonlarla giyilebilir olması, gardıropta doğru parçaların bir araya geldiğini gösterir. Bu kıyafetlerin en önemlisi beyaz bir Oxford gömlektir. Çünkü bu gömleği bir kazak içine kot pantolon ile birlikte giyebilir veya takım elbise içine kravat ile klasik bir hale getirerek kullanabilirsiniz.

Takım

Gardırobunuzda birkaç takım elbisenizi hafif ve yünlü kumaştan tercih etmenizde ve bu takım elbiselerin mikro desenli olmasında fayda var. Böylece takım elbisenin parçalarını farklı kıyafetlerle de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu parçaları seyahatlerinizde de kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Hem valizinizde buruşmazlar hem de beklenmedik durumlarda yeni kombinler oluşturmanızı sağlarlar.

#Lüks #Moda