Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ - 2. BÖLÜM: TRENÇKOT & BLAZER CEKET

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ - 2. BÖLÜM: TRENÇKOT & BLAZER CEKET

ERKEĞİN GARDIROP REHBERİ - 2. BÖLÜM: TRENÇKOT & BLAZER CEKET

24.12.2016

JAG-FASHION

HER HAVA KOŞULUNA UYUM SAĞLAYAN AKILLI TRENÇKOT VE HEM RESMİ HEM DE SPORTİF TARZINIZA AYAK UYDURACAK BLAZER CEKET SEÇİMLERİNİZDE NELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKTİĞİNİ MODA EDİTÖRÜ GÜNEŞ GÜNER IŞIK ANLATIYOR.

Bu iki parçayı almadan önce videodaki önerilere kulak vermenizde fayda var. Böylelikle doğru tercihler yapabilirsiniz.

Trençkot

Trençkot, beklenmedik havalarda hayat kurtarıcı bir görev üstlenir. Her tarza ve stile uygun bir seçenek olan trençkot alırken içinde termal bir yelek olmasına dikkat ederseniz, aniden soğuyan havalara karşı her zaman hazırlıklı olursunuz. Akıllı trençkotlar mümkün olduğu kadar farklı şekillerde kullanılabilir. Eğer sade bir modelde kalırsanız, takım elbiseyle de denim pantolonlarla da kullanabilirsiniz. Böylece trençkot her tarzınızla kusursuz bir uyum yakalayabilir.

Blazer Ceket

En az trençkot kadar kullanışlı bir diğer parça da blazer cekettir. Astarsız ve hırka konforundaki bir ceket, birçok farklı kombinasyonla giyebileceğiniz ve stilinizi kolayca yansıtabileceğiniz bir kıyafettir. Hem resmi kreasyonlarınızda hem de sportif aktivitelerde blazer ceket ile konforu yakalamak çok kolay. Lacivert bir blazer ceket yıllarca dolabınızda kullanışlı bir parça olarak kalabilir. Triko veya örme kumaştan ve astarsız tercih edebileceğiniz blazer ceket, size tamamen hırka konforu sağlar ve süper klasik kesimiyle formal bir duruş için de fırsatlar sunar. Takım elbisenizin pantolon ve yeleğiyle eşleştirebileceğiniz blazer ceketi, beyaz gömlek ve triko kravatınızla kombinleyebilirsiniz. Blazer ceket her şekilde klasik tarzınızı koruyacaktır. Kumaş seçimi kadar ceketin fiti de büyük önem taşıyor. Ense ve vücut kısmının kusursuz yerleşmesine ve ceketin yakalarının duruşuna dikkat etmelisiniz. Böylece yıllarca kullanabileceğiniz bir blazer cekete sahip olabilirsiniz.

#Lüks #Moda