Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ÖZEL DİKİM REHBERİ

ÖZEL DİKİM REHBERİ

ÖZEL DİKİM REHBERİ

26.11.2016

JAG-FASHION

KİŞİYE ÖZEL DİKİM KONUSUNDA 30 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP NAMIK GÖKÇEER, JAG-STYLE’A ÖZEL VİDEODA BU İŞİN İNCELİKLERİNİ ANLATIYOR.

"Moda gelip geçicidir, stil ise sonsuza dek kalır (Fashions fade, style is eternal)", Yves Saint Laurent.
Kişiye Özel Dikim konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip Namık Gökçeer bu işin inceliklerini anlatıyor.

Detayları, çizgileri, kumaşı, rengi tamamen size özel bir takım elbise giymek, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenin en etkili yollarından biridir. Vücut şeklinize tamı tamına uyan bir kıyafetle tarzınızı yansıtırken fark yaratabilir ve çok şık olabilirsiniz. Özel dikim kıyafetler giymenin kendinizi kusursuz hissettireceğini unutmayın.

Kumaş Seçerken Titiz Davranın

Bir takım elbise dikmenin birçok farklı yolu vardır. Ancak tarzlar, stiller ve trendlerin peşinden giden dikim seçenekleri ne kadar başarılı olursa olsun, kıyafetin ham maddesi olan kumaş en önemli detaydır. Kumaş sadece nasıl görüneceğinizi ve nasıl hissedeceğinizi değil, ne kadar süreyle giymeyi sürdürebileceğinizi de belirler. Hem şık hem dayanıklı hem de kaliteli bir takım için kumaş seçimini çok dikkatli yapmalısınız.

Rahat Olmayan Kıyafetlerden Kaçının

Tarzınızı yansıtması için kendi seçimlerinizle ortaya çıkacak takımın kesinlikle rahat ve kullanışlı olması gerekir. Sadece çok şık olduğu veya tarzınızı yansıttığı için rahat olmayan bir kıyafet tercihinde bulunmamalısınız. Eğer bir takım rahat değilse vücut ölçülerinize uygun olarak dikilmemiş demektir.

Küçük Riskler Almaktan Korkmayın

Bazı renk değişiklikleri, küçük detaylar ve karakterinize uygun dokunuşlar sizi korkutmasın. Küçük riskler alarak sınırlarınızı biraz genişletir ve kırmızı çizgilerinizi esnetirseniz takım elbisenin içinde kendinizi daha rahat ve ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

#Lüks #Moda