Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

AMAZON MACERASI: BELKİ BİR JAGUAR GÖREBİLİRSİNİZ

AMAZON MACERASI: BELKİ BİR JAGUAR GÖREBİLİRSİNİZ

AMAZON MACERASI: BELKİ BİR JAGUAR GÖREBİLİRSİNİZ

05.11.2016

JAG-VENTURE


KUSURSUZ VE KARAKTERİSTİK FORMLARI, KARİZMATİK BENEKLERİ, OLGUN VE GÜÇLÜ YAPILARIYLA NEFES KESEN JAGUARLARIN PEŞİNDEN GİTMEYE HAZIR MISINIZ?

Jaguarların en belirgin özellikleri, kusursuz karakteristik formlarıdır; tüm jaguarlardan bahsediyoruz... Karizmatik jaguarların üzerindeki benekler, kimileri için güllere kimileri içinse pati izlerine benzer. Aslan, kaplan ve çita gibi vahşi kedilerin agresifliğini üzerinden atan; sakin, olgun, güçlü ve karizmatik jaguarların peşinden gitmek istiyorsanız, kendinize aşağıda anlattığımız destinasyonları içeren bir rota çizmelisiniz. Ayrıca unutmayın, jaguarlar geceleri ve yağmuru sever. Bir yağmur ormanında onunla göz göze gelmek ise paha biçilemez bir tecrübe yaşatır.

Jaguar Nerede Yaşar?

Jaguarlar, Güney ve Orta Amerika’da yaşar. Meksika’dan başlayıp, Arjantin’e kadar yağmur ormanlarını takip ederseniz jaguar görme şansını elde edersiniz. Özellikle Brezilya’da ve Belize’de jaguar nüfusu oldukça fazla. Fakat tek başınıza jaguar izi sürmek yerine özel parklardaki çalışanlar veya safari düzenleyen ekiplerle bir araya gelmelisiniz. Sizin için bu noktaları ve detayları anlattık.

#Jaguar #Seyahat