Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ARABA KULLANIRKEN DİNLEYEBİLECEĞİNİZ PODCASTLER

ARABA KULLANIRKEN DİNLEYEBİLECEĞİNİZ PODCASTLER

ARABA KULLANIRKEN DİNLEYEBİLECEĞİNİZ PODCASTLER

30.04.2018

JAG-VENTURE


YOLDA SİZE EŞLİK EDECEK PODCASTLERİ BİR ARAYA TOPLADIK.

Eğer siz de büyük bir şehirde yaşıyorsanız, haftada en az üç dört kez trafiğe maruz kalıyorsunuzdur. Yaz mevsimi de yaklaşıyor. Belki de arabanıza atlayıp Güneye doğru bir yolculuk yapacaksınızdır. Her iki senaryoda da, arabanızda uzun saatler geçireceğiniz aşikar. Aşağıda araba kullanırken dinleyebileceğiniz podcastleri sıralıyoruz.

Self Service:

Nasty Gal internet alışveriş sitesinin kurucusu Sophia Amoruso'nun radyo dünyasına da el atmaya karar vermesiyle kurulan Girlboss Radio, Self Service podcastini sunar. Girlboss'un yayın yönetmeni olan Jericho Mandybur'ün sunduğu Self Service'de iç güzellikle ilgili konulara ek olarak, herkesin en azından şöyle bir göz atmadan geçemediği burçlardan da bahsediliyor. Özellikle trafik zamanlarında iyi gider...

Armchair Expert:

Dax Shepherd'ın sunduğu Armchair Expert'ın henüz on iki bölümü bulunmasına rağmen, şimdiden podcast efsaneleri arasına girdi diyebiliriz. Bu seriyi dinleyerek, arabanızın içine Ashton Kutcher veya Ellen DeGeneres gibi isimleri davet etmiş oluyorsunuz. Shepherd'ın konuklarıyla her türlü konuya değindiği Armchair Expert, arabanızın içinde kahkaha krizlerine girmenize de yol açabilir.

The Walk:

The Walk'u gerilim hikayelerini sevenler için listemize ekliyoruz. Bu senaryoda da kahraman sizsiniz. Kısaca hikaye İskoçya'da başlıyor. 'The Walker' yani sizin bir göreviniz var. O da, bir paketi Edinburg'e kadar götürmek. Başarılı olup olamayacağınızsa The Walk'un yaratıcılarına kalıyor.

Empty Frames:

Sanat severler biliyor olabilir. 1990'da polis kıyafetlerine bürünen iki hırsız Boston'daki Isabella Stewart Gardner Müzesi'nden tam 13on üç resim çalıyor. Çalınan eserler arasındaysa Vermeer, Degas ve Rembrandt bile var. Bu hala çözülemeyen olay Empty Frames'de açıklığa kavuşabilecek mi?

West Cork:

West Cork, İrlanda'nın ilk gerçek bir suçu anlatan podcasti. Amazon'un 'audiobook' şirketi olan Audible yapımı seride 1996 yılında 39 yaşındayken öldürülen Fransız film prodüktörü Sophie Toscan du Plantier'in çözülemeyen cinayeti araştırılıyor. Arabadan inmek istemeyebilirsiniz.

PODCASTLER'i dinlemek için başlıklara tıklayabilirsiniz.

#liste #müzik