Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

KIŞ GELİNCE…

KIŞ GELİNCE…

KIŞ GELİNCE…

21.01.2018

JAG-VENTURE


KARTALKAYA’DA MODERN BİR KIŞ OTELİ, GOLDEN KEY KARTALKAYA. ÜSTELİK
JAGUAR F-PACE KONFORUNDA BİR SEYAHAT AYRICALIĞI İLE.

İçi kayak veya snowboard için kıpır kıpır olanlardansanız bu yazı sizin için! Bolu, Köroğlu Dağları’nın zirvesinde 2200 metre rakımda yer alan Kartalkaya Golden Key, tertemiz havası, çam ağaçlarıyla bezeli karlı yamaçları, ruhu dinlendirici manzaralarıyla gerçek bir kür ortamı, kış sporlarıyla ilgilenenler için ideal seçenekler sunuyor.

Otelde kayak ve snowboard dersi veren hocalar bulunuyor veya zaten usta kayakçıysanız ve kendinizi bir an önce pistlere atmak isterseniz tüm pistler sizin. İster Kartal ister Dorukkaya pistlerini tercih edin 400 metre mesafedeki pistlere bedelsiz servisle ulaşıp gün boyunca tercih ettiğiniz pistte kayıyorsunuz. İsterseniz bir gün Dorukkaya, ertesi gün Kartal pistini kullanın. Malzeme konusunu da dert etmeyin otel içindeki Rent A Play firmasından kayak, kayak ayakkabısı ve snowboard kiralamak mümkün. Ayrıca, bir gününüzün hiç olmazsa bir kısmını Snowshoeing yani Hedikle yürüyüşe ayırın. Yüzyıllardır karda ulaşım aracı olarak kullanılan hedikle tanışma ve Kartalkaya’nın eşsiz doğasında uzman hocalarımızla yürüyüş yapma imkanını mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

KIŞ GELİNCE… - 1

Otelin konforlu odalarının hepsi dağ ve pistlere bakan doyulmaz manzaralara sahip.

Spa deseniz oteli bir Spa Oteli olarak tanımlayacak kadar zengin. Sayısız masaj ve terapi var. Ayrıca kapalı havuz da cabası.

KIŞ GELİNCE… - 6

Yemek Golden Key Kartalkaya’da çok önemli. Her gün yeni ve taze pişirilmiş yemekler kahvaltının da verildiği ana restoranında açık büfe ikram ediliyor. Ama bu gün farklı bir şey yemek istiyorum derseniz öğlen ve akşam yemeklerinde Brasserie’de İtalyan Mutfağı’nın seçkin lezzetlerini tercih edebilirsiniz. Şefleri günlük olarak elde hazırladığı ravioli ve makarnalardan risotto ve pizzalara eşsiz İtalyan yemekleriyle sizi bekliyor. Son zamanlarda yediğimiz en iyi pizzayı Braserrie’de yedik diyebiliriz.

Kısaca bu otelde her anı dolu dolu, keyifle geçirmek için her şey var. İster kayın, ister kaymayın!

KIŞ GELİNCE… - 10

Bir de Kartalkaya Golden Key’e Jaguar F-PACE ile gitme olasılığınız var ki bu sürprizi de sona sakladık! Bu imkanı değerlendirmek için otelle iletişime geçmeniz gerekecek.

kartalkaya.com.tr