Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 1

JAGUAR HAKKINDA

skip.tertiary.navigation

C-X17 CONCEPT HAKKINDA

C-X17 Conecpt, Jaguar’ın ilk Spor Crossover konsept aracı olup, 2016 yılının ilk yarısında F-PACE olarak satışa sunulacaktır. Jaguar'ın vazgeçilmez çarpıcı tasarımıyla akıllı performansı birleştirirken aynı zamanda sürüş pozisyonu ve esneklik anlamında bir crossover'ın faydalarını da beraberinde getirir. Bu otomobil, Jaguar'ın tamamen yeni akıllı alüminyum yapısı ile birlikte, sınıfının en yüksek kalite, sağlamlık ve güvenirlik özelliklerini sergiler.

C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 3

HAYALDEN GERÇEĞE

C-X17 Concept'in gelişmiş, alüminyum yapılı modüler mimarisi, Jaguar'ın benzersiz karakterinden, tasarımından, dinamiklerinden, performansından ve lüks duygusundan hiçbir ödün vermeksizin, birçok modelde üstün esneklik sağlar.

C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 4 C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 5

Tamamen yeni mimariye dayanan ilk Jaguar aracı 2016’ının ilk yarısından itibaren satışa sunulacaktır. Bu yeni, orta segment premium spor sedan, birçok kapasite ve güç çıkışı seçeneğine sahiptir. Bunların tümü, sürüş keyfinden ödün vermeksizin, ilham veren Jaguar performansını ve yakıt verimliliği teknolojilerini beraberinde getirir.

ÜÇ MUHTEŞEM RENK SEÇENEĞİ

C-X17, Caesium Blue, Liquid Aluminium ve Liquid Gold olmak üzere üç göz alıcı renkle sunulacak.

C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 8
  • Caesium Blue

  • Liquid Aluminium

  • Liquid Gold

YEPYENİ YOLUMUZ, YENİ SÜRÜCÜLERE ULAŞIYOR

Muhteşem Liquid Aluminium rengi dış tasarımı ile ilk olarak Frankfurt'ta ve sonrasında Dubai'de ve Los Angeles'ta sergilenen C-X17 Concept'in ultra lüks Liquid Gold rengi versiyonu, Çin'de ilk defa görücüye çıktı.

C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 13
C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 14

JAGUAR'IN GÜZELLİĞİ

C-X17, başından beri stil sahibi, sportif ve heyecan verici olacak şekilde tasarlandı. Kalabalığın içinde göze çarpması, bir yandan da zamanın ötesinden gelen Jaguar'a özgü incelikleri koruması hedeflendi.

Jaguar Tasarım Direktörü Ian Cullum konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "C-X17 modelini bambaşka prensipler kullanarak tamamen baştan yarattık ve bu esnada Jaguar'ı Jaguar yapan şeyleri, yani heyecan verici oranlar, belirgin hatlar ve şekiller arasındaki dengeyi de unutmadık. İddialı ve güçlü, buna rağmen duyulara hitap etmeyi de başaran C-X17, en cesur ve belirgin haliyle bir Jaguar."

AKILLI İÇ MEKAN

C-X17 Concept'in kabini, gerçek bir lüks ve zarafet hissi oluşturmak amacıyla, yenilikçi interaktif teknolojileri, geleneksel yüksek kalite malzemelerin İngiliz işçiliğiyle yorumlanmış hali ile bir araya getiriyor. Çekici tasarımı ve iç mekanın genel kullanışlılığı ve çok yönlülüğü, özellikle geniş bagaj alanı sayesinde hem iyi bir aile otomobili olurken, hem de sürücü için heyecan verici kalmasını sağlıyor.

C-X17 Concept | Jaguar Türkiye 16