Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Merkez konsolun ortasında yer alan 10 inç Touch Pro ekran kaydırma ve büyütme hareketlerini destekler ve zengin bir görsel-işitsel eğlence olanağı sunar.

TOUCH PRO

Araç içi deneyimi zenginleştirmek amacıyla Touch Pro, yaklaşık 4 adet kişiselleştirilebilir ana ekran ve hızlı tepki sürelerinin yanı sıra sesli kontrol olanağı da sunar. İnteraktif yan panel üzerinden çeşitli panel seçeneklerinden birini seçebilir ve böylece yan panel telefon kumandalarını sağlarken ana ekran alanını navigasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Bunun için paneller arasında aşağı yukarı kaydırma yapmanız yeterlidir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 2

HEAD-UP DISPLAY

Opsiyonel Head-up Display (HUD) temel araç verilerini ön cama yansıtır. Yüksek çözünürlüklü net renkli grafiklerle tüm sürücü girişlerini ve bilgileri kolaylıkla görebilmenizi sağlar.

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 11

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

Her zaman eğlenmenizi, bilgi alabilmenizi ve bağlantıda kalabilmenizi sağlayan Jaguar E-PACE'de opsiyonel 12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı bulunmaktadır. Sistem sürüş bilgilerini, eğlence ve aktif güvenlik bilgilerini, navigasyon, telefon ve medya dahil olmak üzere alabilir ve yansıtabilir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 12

MERIDIAN™ SES SİSTEMİ

İngiliz ses uzmanı Meridian'den iki ses sistemi ile müziği hayatınıza yansıtın. Trifield™ teknolojisine sahip üstün Meridian Surround Ses Sistemi 15 hoparlör aracılığıyla canlı performans netliğinde ses kalitesi sunar.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.

†Trifield ve "üç alan" cihazı Trifield Productions Ltd'nin ticari markasıdır. ††Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tecsilli ticari markasıdır.

Ülkenizde bulunabilirliği ve koşullara ilişkin bilgiler için, bulunduğunuz ülkenin Jaguar web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı'na danışabilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her konumda garanti edilemez.