Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

Zengin bilgi ve eğlence seçenekleri sunan InControl sizi ve Jaguar E-PACE'inizi daha geniş bir dünyaya bağlayan gelişmiş teknolojilerden oluşan bir settir.

InControl, tüm yolcuların seyahatlerinden en iyi şekilde keyif almalarını sağlamak üzere sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojiler içerir. Merkez konsolun ortasında yer alan 10 inç Touch Pro ekran kaydırma ve büyütme hareketlerini destekler ve zengin bir görsel-işitsel eğlence olanağı sunar.

TOUCH PRO

Araç içi deneyimi zenginleştirmek amacıyla Touch Pro, yaklaşık 4 adet kişiselleştirilebilir ana ekran ve hızlı tepki sürelerinin yanı sıra sesli kontrol olanağı da sunar. İnteraktif yan panel üzerinden çeşitli panel seçeneklerinden birini seçebilir ve böylece yan panel telefon kumandalarını sağlarken ana ekran alanını navigasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Bunun için paneller arasında aşağı yukarı kaydırma yapmanız yeterlidir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 2

INCONTROL PAKETLERİ

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 4

CONNECT PRO PAKETİ

Touch Pro'yu daha da geliştirmeye yönelik opsiyonel Connect Pro paketi Smart Settings, 4G Wi-Fi Etkin Noktası, Pro Hizmetleri ve Navigation Pro özelliklerinden oluşur. Aracın içindeki ve dışındaki deneyiminizi artırmak üzere tasarlanan paket dünyayla bağlantınız kesilmeden siz ve yolcularınızın yolculuktan keyif almasını sağlar.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 6

AKILLI TELEFON PAKETİ

Opsiyonel Akıllı Telefon Paketi Jaguar E-PACE'in bilgi-eğlence sistemi ile ekran paylaşma özelliğini kullanarak akıllı telefonunuz üzerinde görüntülenen uygulamaları kullanmanızı kolaylaştırır. iPhone telefonunuz için Apple CarPlay kullanılabilir. Android akıllı telefonlar için Android Auto kullanılabilir. Jaguar InControl Uygulama teknolojisi aynı zamanda araç için optimize edilmiş uygulamaların Jaguar E-PACE'in dokunmatik ekranı üzerinden kontrol edilmesine olanak sağlar. Bunun için USB kablosu aracılığıyla akıllı telefonunuzu bağlamanız yeterlidir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 8

REMOTE

Remote özelliği aracınız hakkında bilgiler sağlar ve aracınızla uzaktan etkileşim olanağı sunar. Bu hizmet arıza ve SOS Acil Durum Çağrısı durumunda konum ve diagnostik bilgilerinizi ileten Optimize Yardım seçeneğini de içerir. Jaguar InControl Remote uygulaması aynı zamanda uzaktan yakıt seviyesini kontrol etmenize ve kalabalık bir otoparkta aracınızı bulabilmenize yardımcı olur.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 10

SECURE TRACKER*

Aracınıza hırsız girmesi veya aracın yasadışı olarak hareket ettirilmesi durumunda opsiyonel Secure Tracker aracı otomatik olarak izleyerek sizi ve izleme merkezini uyarır. Böylelikle aracınızın yerinin en kısa sürede belirlenmesini ve kurtarılmasını sağlar. Aracınız anahtarları ile birlikte çalınmış olsa bile, Secure Tracker Akıllı Telefon uygulamasını kullanarak izleme çağrı merkezini arayıp uyarıyı etkinleştirebilirsiniz.

*Yalnızca Remote hizmetiyle sunulur.

HEAD-UP DISPLAY

Opsiyonel Head-up Display (HUD) temel araç verilerini ön cama yansıtır. Yüksek çözünürlüklü net renkli grafiklerle tüm sürücü girişlerini ve bilgileri kolaylıkla görebilmenizi sağlar.

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 11

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

Her zaman eğlenmenizi, bilgi alabilmenizi ve bağlantıda kalabilmenizi sağlayan Jaguar E-PACE'de opsiyonel 12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı bulunmaktadır. Sistem sürüş bilgilerini, eğlence ve aktif güvenlik bilgilerini, navigasyon, telefon ve medya dahil olmak üzere alabilir ve yansıtabilir.

Yeni Jaguar E-PACE | Araç İçi Teknolojiler | Jaguar Türkiye 12

MERIDIAN™ SES SİSTEMİ

İngiliz ses uzmanı Meridian'den iki ses sistemi ile müziği hayatınıza yansıtın. Trifield™ teknolojisine sahip üstün Meridian Surround Ses Sistemi 15 hoparlör aracılığıyla canlı performans netliğinde ses kalitesi sunar.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.

†Trifield ve "üç alan" cihazı Trifield Productions Ltd'nin ticari markasıdır. ††Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tecsilli ticari markasıdır.

*InControl özelliğini piyasaya sunarken belirtilen bazı özellikler opsiyonel ve pazara ya da güç aktarım özelliklerine bağlı olabilir. Ülkenizde bulunabilirliği ve koşullara ilişkin bilgiler için, bulunduğunuz ülkenin Land Rover web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı'na danışabilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her konumda garanti edilemez.