Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

DIŞ TASARIM

Jaguar E-PACE, imza niteliğindeki 'J' kanatlı LED farlarla çevrili, petek örgülü ızgarası ile belirgin şekilde sportiftir.

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Profilden bakıldığında Jaguar E-PACE’in akıcı tavan çizgisi dik bir eğime sahip arka camın üzerinde yer alan spoyler ile birleşir. Opsiyonel 21 inç alaşım jantlar Jaguar E-PACE'in sportif karakterini daha da vurgular. Arkadan bakıldığında tamamen LED stop lambaları geceleri kolaylıkla ayırt edilmesini sağlar.

* 2018 Nisan ayından sonra sunulacaktır.

Yeni Jaguar E-PACE | Dış Tasarım | Jaguar Türkiye 6

PANORAMİK TAVAN

Jaguar E-PACE’in iç tasarımını ışıkla doldurmak ve havadar, ferah hissi arttırmak için opsiyonel sabit panoramik cam tavan seçeneğini seçebilirsiniz. Dışarıyı içeriye yansıtan bu özellik tüm yolcuların gökyüzünü ideal şekilde görmesini sağlar.

Yeni Jaguar E-PACE | Dış Tasarım | Jaguar Türkiye 7

LED FARLAR

Jaguar E-PACE’in çepeçevre dış LED aydınlatması araca yolda çarpıcı bir görünüm kazandırır. LED farlar aracın yaşam ömrü boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve daha az enerji kullandığından yakıt açısından da daha verimlidir. Hareketli Yön Göstergeleri ile sunulan opsiyonel Matrix LED farlar diğer sürücülerin aracın hareket yönünü anlaması için gereken süreyi kısaltır.

Yeni Jaguar E-PACE | Dış Tasarım | Jaguar Türkiye 8

21 İNÇ JANTLAR*

Jaguar E-PACE'in sportif karakterini daha da zenginleştirmek için çeşitli jant seçenekleri mevcuttur. 21 inç'e* kadar olan çağdaş ve dinamik tasarım seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

* TBC'den önce sunulmamaktadır.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.