Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

Çağdaş, şık ve özenle işlenmiş Jaguar E-PACE iç tasarımı bir Jaguar olduğunu hemen belli eder ve sınıfının lideri iç saklama alanı sunar.

Yeni Jaguar E-PACE | İç Tasarım | Jaguar Türkiye 2

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Jaguar E-PACE'de tüm bileşenler kaliteli ve dokunsal bir deneyime yönelik olarak titizlikle tasarlanmıştır. Kokpit sürücüyü çepeçevre sarar ve SportShift vites seçici parmak uçlarınıza sıkıca oturur. Şık dikiz aynası çerçevesiz tasarıma sahiptir.

Yeni Jaguar E-PACE | İç Tasarım | Jaguar Türkiye 2

HAYATINIZI OTOMOBİLİNİZE TAŞIYIN

Jaguar E-PACE'in iç tasarım saklama seçenekleri sınıfının en iyileri arasındadır. Çıkarılabilir bardak tutuculara sahip derin merkez konsol küçük boyuttaki tabletler veya yatay şekilde yerleştirilmiş dört adet 75cl'lik şişeyi taşımak için uygundur. Geniş torpido gözü, merkez konsol çıkarılabilir bardak tutucular gibi, elinizin altında tutmak istediğiniz temel eşyalar için ideal bir seçenektir. Her iki kapıdaki derin kapı cepleri telefonlar, kutu içecekler ve 1,5 litrelik su şişesi gibi çeşitli eşyaları yerleştirmeye uygun şekilde tasarlanmıştır.

KULLANIŞLILIK VE GÜVENLİK ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Yeni Jaguar E-PACE | İç Tasarım | Jaguar Türkiye 5

YAPILANDIRILABİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI

Opsiyonel Yapılandırılabilir İç Ortam Aydınlatması zengin bir görsel etki yaratır ve tüm yolcular için davetkar, rahatlatıcı bir atmosfer sunar. Sistem, on farklı renk seçeneğiyle yumuşak ışık grupları sayesinde iç tasarımın detaylarını öne çıkarır.

Yeni Jaguar E-PACE | İç Tasarım | Jaguar Türkiye 7

FARK YARATAN DETAYLAR

Jaguar E-PACE'e eşsiz karakterini oluşturan , ön camın köşesindeki özel Jaguar tasarımı gibi küçük tasarım detaylarıdır. Aynı zamanda saklama kutusu ve merkez konsol altında da gözü rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş Jaguar baskısı yer alır.

Yeni Jaguar E-PACE | İç Tasarım | Jaguar Türkiye 9

KİŞİSELLEŞTİRİN

Premium malzeme ve dokuların yanı sıra etkileyici renk kombinasyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tercihleriniz, hayalinizdeki Jaguar E-PACE’i yaratmanızı sağlar.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.