Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR F-PACE

Jaguar’ın lüks performans SUV'u, sportif kullanım ve yüksek sürüş konforunu, günlük kullanım ve verimlilikle birleştiriyor.

  • ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
  • Manuel şanzımanda min 126
  • Otomatik şanzımanda min 134
  • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
  • Manuel şanzımanda yaklaşık 4,8
  • Otomatik şanzımanda yaklaşık 5,1

Jaguar’ın lüks performans SUV'u, sportif kullanım ve yüksek sürüş konforunu, günlük kullanım ve verimlilikle birleştiriyor.

Jaguar F-PACE, en yüksek seviyede sürüş heyecanı ile verimliliği bir araya getiren bir performans SUV’udur. Teknolojik açıdan her yönüyle gelişmiş olan Jaguar F-PACE, sizi güvende tutar, bağlantıda kalmanızı sağlar. Her türlü yola uygun sürüş kabiliyetleri ile günlük kullanımı birlikte sunar. Jaguar F-PACE, size ve ailenize uygun bir Jaguar’dır.

JAGUAR F-PACE’İN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN

Jaguar F-PACE SVR driven on Road

HER ŞEY PERFORMANS İÇİN

Özel Araç Operasyonları (SVO) olağanüstü, heyecan verici bir performans arayışıyla Jaguar F-PACE'in dış tasarımına yeni bir şekil verdi. JAGUAR F-PACE SVR, ödüllü Jaguar F-PACE’in çarpıcı bir şekilde evrimleşmiş halidir.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 1

SPOR OTOMOBİL GENLERİ

Jaguar F-PACE spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV’u. Motor kapağındaki çıkıntıdan vurgulanmış arka bölüme kadar güçlü görünümü otomobile ayırt edici ve tüm bakışları üzerinde toplayan bir duruş sağlar. Artık Jaguar F-PACE’i tıpkı SVO’nun hayal ettiği gibi deneyimleyebilirsiniz. Jaguar F-PACE SVR’nin yeni ön tampon ve motor kapağı havalandırmaları gibi aerodinamik açıdan geliştirilmiş özellikleri olağanüstü gücüne işaret eder.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 4

KULLANIŞLILIK VE ALAN

Jaguar F-PACE, sınıfının öncüsü 650 litrelik1 bir bagaj kapasitesine ve çok yönlü, 40:20:40 oranında bölünebilen arka koltuk katlama konfigürasyonuna sahiptir.

Play Video

PERFORMANS

GÜÇ VE VERİMLİLİK

Yeni 5,0 litre 550BG V8 Supercharged Benzinli2 motor dahil olmak üzere F-PACE motor yelpazesi ve Hafif Alüminyum Mimarisi hassasiyet, verimlilik ve heyecan verici bir performans sunar.

Bu web sitesinde yer alan filmlerin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 5

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-PACE, opsiyonel Head-up Display ve Activity Key gibi son teknoloji özelliklerin yanı sıra yolculuğunuzu kolaylaştıracak ve daha rahat hale getirecek gelişmiş sürüş yardımı özelliklerini de sunar. Bunlar arasında eğlenmenizi ve dış dünyayla bağlantınızın hiç kopmamasını sağlayan gelişmiş InControl multimedya sistemi Touch Pro yer alır.

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikler ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 9

İŞ KULLANIMI AMAÇLI JAGUAR F-PACE

Jaguar F-PACE sürücüsüne günlük pratik kullanım, etkileyici verimlilik ve farklı, sportif stilin benzersiz bir birleşimini sunar.

Jaguar F-PACE’in sürtünmeyi azaltan teknolojileri, hafif gövde yapısı ve en son teknoloji aerodinamik özellikleri yakıt tüketimini ve CO2 emisyonu azaltmaya yardımcı olur ve rekabetçi toplam sahip olma maliyetine katkıda bulunur.

Buna çalışma yaşamınızın ve kişisel hayatınızın her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz genişlik özelliği de dahildir. Jaguar F-PACE her filo için etkileyici bir üyedir.

İŞ AMAÇLI JAGUAR F-PACE’İ KEŞFEDİN
Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 11

JAGUAR F-PACE MODEL YELPAZESİ

Jaguar F-PACE ailesine göz atın ve performans, stil ve kullanışlılığın etkileyici kombinasyonunu keşfedin.

JAGUAR F-PACE MODELİNİZİ SEÇİN
Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 13

JAGUAR F-PACE PURE

Jaguar F-PACE’in özü. Heyecan verici performans, çeviklik ve kullanışlılık.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 15

JAGUAR F-PACE PRESTIGE

Deri döşeme gibi özellikleri de içeren ustalıkla tasarlanmış bir iç tasarımla daha fazla lüks.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 17

JAGUAR F-PACE PORTFOLIO

Şık, sofistike ve çok sayıda yeni teknolojiyle Jaguar F-PACE lüksün erişebileceği en üst nokta.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 19

JAGUAR F-PACE R-SPORT

Sportif dış kaplama ve özel spor koltuklarla iddialı ve sportif bir stil.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 19

JAGUAR F-PACE S

Etkileyici performans için 3,0 litre V6 300BG Twin Turbocharged dizel veya 3,0 litre V6 380BG Supercharged Benzinli motor3 arasından seçiminizi yapın.

Jaguar F-PACE - Sportif SUV - Jaguar Türkiye 19

JAGUAR F-PACE SVR

550 BG gücünde motor ve 0-100 km/sa arası 4,3 saniye hızlanma süresiyle Jaguar F-PACE SVR eşsiz güç ve heyecana yönelik yaratıldı.

Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
1 Koli rafının altı ve Lastik Onarım Sistemi takılı olduğunda. Yerden tasarruf sağlayan yedek lastikle 508 litre. Tam boyutta yedek lastikle 463 litre.
2 Yalnızca Jaguar F-PACE SVR’de sunulur.
3 Pazara bağlıdır.