Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR F-PACE PRESTIGE

Deri döşemeler gibi özellikleri de içeren ustalıkla tasarlanmış bir iç tasarımla daha fazla lüks.

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 2
 • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
 • Manuel şanzımanda min 126
 • Otomatik şanzımanda min 134
 • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
 • Manuel şanzımanda yaklaşık 4,8
 • Otomatik şanzımanda yaklaşık 5,1

Jaguar F-PACE Prestige, yoldaki dikkat çekici duruşunu sade iç tasarımın şıklığı ve kullanışlılığı ile bir araya getirir. Motor ve şanzıman seçenekleri, AWD ve RWD seçenekleriyle birlikte sunulur. Stiliniz ne olursa olsun, her yolculuk gelişmiş InControl1 teknolojileri grubu sayesinde daha da zenginleşir.

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 4

LÜKS ALAN

Jaguar F-PACE Prestige’in büyüleyici dış tasarımıyla uyumlu iç tasarımı, olağanüstü bir işçiliğe sahip premium malzemeleri titiz dokunuşlarla bir araya getirir.

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 5

DAHA LÜKS

Kontrast dikişli tanecikli deri döşemelerin güzelliği ve lüksüyle 8 kademeli ayarlanabilir ön koltukların konforunun keyfini çıkarın. Yumuşak tanecikli deri direksiyon ve gösterge paneli üst bölümü premium duygusuna katkıda bulunacak şekilde ustalıkla dikilmiş suni deri kaplamadır. Otomobilinize kişisel stilinizi kazandırmak için üç renk teması arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 6

İÇ ORTAM AYDINLATMASI

Phosphor Blue İç Ortam Aydınlatması tarafından oluşturulan ışık havuzu merkez konsolu, imza niteliğindeki kapı çizgilerini, kapı açma mekanizmalarını ve kapı ceplerini öne çıkararak kabinin iç mekanına katkıda bulunur.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 7

XENON FARLAR

Jaguar’ın elektrikli yıkama özelliğine sahip Bi-Xenon farları, geceleri daha kolay ve daha güvenli bir biçimde otomobil kullanmak için hem uzun hem de kısa huzmeli farlarıyla yolu mükemmel bir şekilde aydınlatır. Entegre “J” Blade LED Gündüz Farları da ayırt edici bir görsel duruş kazandırır.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

JAGUAR F-TYPE PURE'A EK TEMEL ÖZELLİKLER

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 17

JAGUAR PRESTIGE'İN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Jaguar Prestige'e ait daha fazla özelliği keşfedin.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

TÜM JAGUAR F-PACE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 28

OTOMOBİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Jaguar F-PACE’i kendi yaşam tarzınıza göre uyarlayın. Mevcut, geniş bir yelpazede yer alan pratik ve şık aksesuarlar arasından seçiminizi yapın.

AKSESUARLARI KEŞFEDİN

JAGUAR F-PACE İLE TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN

JAGUAR F-PACE, Jaguar'ın efsanevi performans, yol tutuşu ve lüks anlayışı genlerini alır ve bunları genişlik ve kullanışlılık ile bir araya getirir. Hemen bir test sürüşü randevusu alın ve Jaguar F-PACE’i kendiniz keşfedin.

Jaguar F-PACE Prestige | Lüks Performans SUV'u 30

1 Remote, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından uzatılabilen abonelik hizmetlerini içerir. InControl özellikleri, seçenekleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez.
2 Yalnızca otomatik şanzıman.