Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR F-PACE S

Jaguar F PACE S hem dış tasarımı hem de iç tasarımıyla tartışılmaz sportif karakterini yansıtır.

Jaguar F-PACE S Model
  • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
  • Otomatik şanzımanda min. 171
  • COMBINED FUEL ECONOMY l/100km (mpg)
  • Min. 6,5 (maksimum 43,5)
  • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
  • Otomatik şanzımanda min. 171
  • COMBINED FUEL ECONOMY l/100km (mpg)
  • Min. 6,5 (maksimum 43,5)

Güç, gelişmiş sürüş dinamikleri ve sportif lüks, karşı konulamaz stil ve içeriğe sahip bir Jaguar meydana getirmek üzere Jaguar F-PACE S modelinde bir araya getirilmiştir. İç tasarımı çok yönlü kullanım özelliği sunarken bu Jaguar'ın performans açısından yeterliliğini de destekler. Her sürüşü zenginleştiren yenilikçi Jaguar teknolojileri, bu lüks performans SUV'unu tamamlar.

Jaguar F-PACE S Model Interior Design

DİNAMİK İÇ TASARIM

Malzeme seçimi ve opsiyonel Performance koltuklardan etkileyici S markasına kadar, Jaguar F-PACE S’in iç tasarımının her bir öğesi, bu Jaguar F-PACE’in kalbinde performansın yattığına işaret eder.

Jaguar powerful supercharged performance engines

PERFORMANS MOTORLARI

Jaguar F-PACE S iki güçlü motor seçeneği sunar. 3,0 litre V6 Supercharged Benzinli motor1 380 bg güç ve 450 Nm tork üreterek 0’dan 100km/sa hıza 5,5 saniyede ulaşır. Güçlü 3,0 litre V6 Turbocharged Dizel motor1 300 bg güç ve olağanüstü düzeyde 700 Nm tork sunar. 0’dan 100km/sa hıza 6,4 saniyede ulaşma kapasitesine sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN
Jaguar F-PACE My Dynamic Setup interface displayedon 10 inch screen

ADAPTIVE DYNAMICS VE YAPILANDIRILABİLİR DİNAMİKLER

Adaptive Dynamics, Jaguar F PACE’in tepkisini koşullara ve sürüş stilinize uygun hale getirir. Sistem, her zaman istikrar ve konfor arasındaki optimum dengeyi sağlayabilmek için amortisörleri sürekli ayarlar. Jaguar F-TYPE spor otomobilden ilham alınan Yapılandırılabilir Dinamikler sistemi, performansa yönelik sürüş ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak amacıyla Jaguar F-PACE’in süspansiyon dinamikleri, gaz kelebeği düzeni, vites yükseltme noktaları ve direksiyonunu ayarlamanızı sağlar.

PERFORMANSI KEŞFEDİN
Jaguar F-PACE S driving across bridge

GÜÇLÜ STİL

Jaguar F-PACE S’in yoldaki varlığı tartışılmazdır. Dış tasarımı, sürüş özellikleri kadar dinamik bir form oluşturmak üzere Jaguar F-PACE’in güçlü oranlarını öne çıkarır. 20 inç alaşım jantlar, Kırmızı fren kaliperleri ve etkileyici S marka işareti bu SUV’un kalbinde gücün yer aldığını açıkça belli eder.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

JAGUAR F-TYPE R-SPORT'A EK TEMEL ÖZELLİKLER

Side Profile of Jaguar F-PACE S driving on road

JAGUAR S MODELİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Jaguar S'e ait daha fazla özelliği keşfedin.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

TÜM JAGUAR F-PACE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

Jaguar Wheel

OTOMOBİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Jaguar F-PACE’i kendi yaşam tarzınıza göre uyarlayın. Mevcut, geniş bir yelpazede yer alan pratik ve şık aksesuarlar arasından seçiminizi yapın.

SEÇENEKLERİ VE AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN

JAGUAR F-PACE İLE TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN

JAGUAR F-PACE, Jaguar'ın efsanevi performans, yol tutuşu ve lüks anlayışı genlerini alır ve bunları genişlik ve kullanışlılık ile bir araya getirir. Hemen bir test sürüşü randevusu alın ve Jaguar F-PACE’i kendiniz keşfedin.

Jaguar F-PACE

Resimler, özel donanım içerir.

1Pazara bağlıdır.
2Yalnızca otomatik şanzıman.
Tüm rakamlar üreticinin hedef değerleridir ve üretim öncesi son bir onaya tabidir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları lastiklere göre değişebilir ve en düşük rakamlar standart lastiklerle elde edilemeyebilir.