Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
X761_SVR_19MY_001_GLHD_EXT_PR-MODEL_DISPLAY
 • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
 • Otomatik şanzımanda min 272
 • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
 • Otomatik şanzımanda yaklaşık 11,9
 • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
 • Otomatik şanzımanda min 272
 • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
 • Otomatik şanzımanda yaklaşık 11,9
Jaguar F-PACE SVR Luxury Interior Design
 • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
 • Otomatik şanzımanda min 272
 • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
 • Otomatik şanzımanda yaklaşık 11,9
 • ORTALAMA CO2 Emisyonu g/km
 • Otomatik şanzımanda min 272
 • ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
 • Otomatik şanzımanda yaklaşık 11,9

Özel Araç Operasyonları (SVO) tarafından sunulan bir Jaguar spor otomobil tanınmış İngiliz performans markasının en iyi şekilde ifade eder. Her biri heyecan verici performans, olağanüstü lüks ve en son teknoloji ile Jaguar'ın en iyi özelliklerini sunar. SVO’nun son teknoloji Teknik Merkezi tarafından sunulan en son örnek gerçek bir performans SUV’u olan Jaguar F-TYPE SVR oldu.

PERFORMANS

Play Video

SVR SESİ

Jaguar F-PACE SVR’nin 5,0 litre Supercharged V8 motoru derin, etkileyici bir ses için yarış otomobillerinden ilham alan bir kükremeye sahiptir. Otomobil canlanırken çıkan bu sesi dinlemek oldukça keyif vericidir.

F-PACE Supercharged V8 Engine

SUPERCHARGED V8

Jaguar F-PACE SVR’nin 5,0 litre Supercharged V8 Benzinli motoru 550 BG güç ve 680Nm tork üretirken, 0’dan 100 km/sa hıza 4,3 saniyede ulaşır ve azami 283km/sa hıza sahiptir.

Jaguar Grey F-PACE SVR driven around a bend

PERFORMANSA YÖNELİK UYARLANMIŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Jaguar F-PACE SVR tasarımının merkezinde aerodinamik performans yer alır. Havalanma etkisi düşürülmüştür, çekiş artırılmıştır ve genel hakimiyet özelliği geliştirilerek yüksek seviyede denge ve azami 283km/sa hız elde edilmiştir.

JAGUAR F-PACE SVR KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLER

YÜKSEK PERFORMANSLI FRENLER

Jaguar F-PACE SVR’nin Yüksek Performans Fren Sistemi özellikle yüksek hızlarda art arda fren yapma durumunda mükemmel zayıflama direnci sayesinde hızlı, hassas bir tepki sunar.

DUYULARINIZA HİTAP EDER

Göz alıcı bir stil ve kulaklarınızla duyabileceğiniz bir performans için Jaguar F-TYPE’tan ilham alan Değişken Supaplı Aktif Egzoz sistemi parlak alüminyumdan dörtlü egzoz çıkışlarına sahiptir.

DÖKME ALAŞIM JANTLAR

Görsel olarak çarpıcı alaşım jantlar Jaguar F-PACE SVR’nin sportif karakterini öne çıkarır. Diamond Turned 21 inç dökme alaşım jantlar veya Diamond Turned ya da Gloss Black kaplamalı opsiyonel 22 inç dövme alaşım jantlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

SPORTSHIFT VİTES SEÇİCİ

SportShift Vites Seçici seri, manuel vites değiştirme özelliği için basit ve sezgisel bir kullanım sunarak, Jaguar F-PACE SVR’nin sportif doğasına katkıda bulunur.

YOLCU KOLTUKLARI

İster ön koltukta ister arka koltukta oturuyor olun, premium perfore Windsor deriden vücudunuzu saran Performance koltuklara oturduğunuz andan itibaren Jaguar F-PACE SVR ile bütünleşirsiniz. Arka kısımda sırasıyla 945 mm ve 65 mm boyutunda, standart Jaguar F-PACE ile eşdeğer bacak ve diz boşluğu bulunur.

MOTOR KAPAĞI HAVALANDIRMALARI

Jaguar F-PACE SVR’nin en uygun şekilde konumlandırılmış yeni motor kapağı havalandırmaları hava akışını ve soğutma özelliğini artırır. Radyatörden geçen havanın daha temiz şekilde dışarı çıkmasını sağlar ve motor bölmesi içerisindeki hava akışını korur.

PERFORMANSA YÖNELİK TASARLANDI

Jaguar F-PACE modellerinin lüks özellikleri ve kullanışlılığı korunmuştur. Gelişmiş aerodinamik özelliklerle birlikte Jaguar F-PACE SVR nefes kesici bir performans için otomobilin gerçek performansını serbest bırakır.

Grey Jaguar F-PACE driven on desert open road

MAKSİMUM SOĞUTMA

Jaguar F-PACE SVR’nin ön tamponunda daha geniş hava girişleri ve uygun şekilde konumlandırılmış motor kapağı havalandırmaları hava akışını ve soğutmayı artırır.

Grey Jaguar F-PACE driving around a bend desert open road

HAVA AKIŞININ GELİŞTİRİLMESİ

Benzersiz yan havalandırma kanalları havayı çamurluk davlumbazlarına yönlendirir. Ön kısmın havalanma eğilimini azaltırken açılmış spoyler de otomobil üzerindeki hava akışını kesintisiz hale getirerek düşük bir 0,37 sürtünme katsayısı elde eder.

Rear View of Grey Jaguar F-PACE SVR driving on desert open road

DAHA GELİŞMİŞ PERFORMANS

Düz arka gövde altı sürtünmeyi azaltırken, arka difüzör hava akışını yöneterek Jaguar F-PACE SVR'nin yüksek hız dengesine katkıda bulunur.

Jaguar 550PS 5.0 litre Supercharged V8 Petrol engine

MOTORUN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Tamamen alüminyumdan 550 BG 5,0 litre Supercharged V8 Benzinli motor Jaguar F-PACE SVR’yi şimdiye kadarki en güçlü F-PACE haline getirir.

DİNAMİK DETAYLAR

Dynamic Modu Jaguar F-PACE SVR'nin sportif karakterini harekete geçirir. Gaz pedalı tepkisini keskinleştirir, direksiyon ağırlığını artırır ve vites değişimlerinin daha yüksek motor devirlerinde gerçekleştirilmesini sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
Jaguar F-PACE Caesium Blue Rear Tail light SVR Model

JAGUAR F-PACE SVR’Yİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Premium SVO renk yelpazesinden ve bunlara uygun iç tasarım renkleri arasından seçiminizi yapın.

Jaguar F-PACE SVR Options And Gear

SEÇENEKLER VE JAGUAR GEAR

Premium seçenekler ve aksesuarlarla Jaguar F-PACE SVR’nizi kişiselleştirin.

SEÇENEK VE AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN

BROŞÜR İNDİRİN

Jaguar FPACE SVR Model driven on desert open road

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Jaguar F‑PACE SVR hakkında daha fazla bilgi için buradan en son broşürü indirin.

All figures are manufacturer’s targets and subject to final confirmation ahead of production. Note that CO2 and fuel economy figures can vary according to wheel fitment, and the lowest figures may not be achievable with the standard wheels.