Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİLER

Jaguar F-PACE’in gelişmiş teknolojisi, sürüş deneyimini artıran ve tüm yolcuların güvenliğini sağlayan bir dizi sistem sunar.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

JAGUAR'IN YENİLİKÇİLİK GELENEĞİ

Jaguar F-PACE’te gelişmiş Touch Pro araç içi haber/eğlence sistemi standart olarak yer alır. Tepkisel, sezgisel ve kesintisiz şekilde entegre edilmiş Jaguar teknolojisi sürüş keyfinizi yenilikçi biçimde zenginleştiren çözümler sunar.

Jaguar F-PACE Otomobil İçi Teknolojisi | Lüks SUV 4

10 İNÇ TOUCH PRO1

HER JAGUAR F-PACE’TE STANDARTTIR

Touch Pro'un yeni nesil donanımı ve yazılım geliştirmeleri Jaguar F-PACE’in bağlantı ve eğlence özelliklerini en üst seviyeye çıkarır.

  • Dokunma, kaydırma ve iki parmakla yakınlaştırma/uzaklaştırma gibi hareketleri algılayan ve özelleştirilebilir ana ekrana sahip 10 inç Dokunmatik ekran
  • 5 inç Merkezi TFT Ekranlı2 Gösterge Grubu
  • Jaguar Ses Sistemi2
  • AM/FM Radyo, Bluetooth® ve 2 x USB bağlantıları
  •  
Jaguar F-PACE Otomobil İçi Teknolojisi | Lüks SUV 6

DUAL VIEW3

Dual View ön yolcu ve sürücünün aynı 10,2 inç Dokunmatik ekranda farklı medya formatlarının keyfini çıkarmasını sağlar. Örneğin, sürücü navigasyonu görüntülerken öndeki yolcu film izleyebilir (filmin sesini kablosuz kulaklıklar yardımıyla dinler).

EK INCONTROL TEKNOLOJİLERİ

Jaguar F-PACE Otomobil İçi Teknolojisi | Lüks SUV 17

HEAD-UP DISPLAY

Opsiyonel Head-up Display (HUD)6 hız, vites konumu ve navigasyon talimatları dahil olmak üzere otomobile ilişkin temel bilgileri ön cama yansıtır. Yüksek çözünürlüklü net renkli grafiklerle tüm sürücü girişlerini ve bilgileri kolaylıkla görebilmenizi sağlar.

Jaguar F-PACE Otomobil İçi Teknolojisi | Lüks SUV 19

MERIDIAN™ AUDIO

Meridian tarafından sunulan ses sistemleri ve gelişmiş dijital sinyal işleme algoritmaları her müzik parçasının ritminin, etkisinin ve zamanlamasının olması gereken şekilde sunulmasını mümkün kılar. Subwoofer ve 10 hoparlörlü 380W gücünde opsiyonel Meridian™ Ses Sistemi7 veya subwoofer ve 16 hoparlörlü 825W Meridian™ Surround Ses Sistemi7 arasından seçim yapabilirsiniz.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur.

1 Remote, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından uzatılabilen abonelik hizmetlerini içerir. InControl özellikleri, seçenekleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. InControl Uygulamaları ve Remote Uygulaması Apple/Play Store’dan indirilir. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
2 Özellikler ve bulunabilirliği otomobilin teknik özelliklerine ve pazara göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen en yakın Jaguar Yetkili Satıcısına danışın.
3 Opsiyonel özelliktir; Navigation Pro, CD/DVD Çalar ve MeridianTM Ses Sistemi/MeridianTM Surround Ses Sistemi gereklidir
4 Connect Pro için Navigation Pro gereklidir. Navigation Pro’nun tercih edildiği yerlerde Connect Pro’nun tüm özelliklerini seçmelisiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın. Online işlevsellik ve Wi-Fi bağlantısı uygun veri tarifesine sahip bir micro SIM kart takılı olmasına bağlıdır
5 Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır. Yalnızca Navigation Pro’nun parçası olarak sunulur.
6 Güneş ışığını hafifletici ön camın takılı olmasını gerektirir.
7 Opsiyonel özellik.