Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

DIŞ TASARIM

Güçlü, çevik görünüm ve sportif karakter, Jaguar F-PACE’e etkileyici bir yol duruşu kazandırır. Görsel açıdan ilhamını Jaguar F-TYPE'tan alan Jaguar F-PACE, spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV modelidir.

Jaguar F-PACE Dış Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 1

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

DİNAMİK TASARIM

Jaguar F-PACE, şık ve heyecan verici otomobillerden oluşan bir ailenin en yeni üyesidir. Dinamik oranları, aerodinamik özellikleri zenginleştirir ve gücü artırmaya yardımcı olur. Otomobilin iddialı duruşunu tamamlayan etkili “damla” şekli, sivrilen tavan çizgisiyle öne çıkar.

Jaguar F-PACE Dış Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 3

GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Aerodinamik performans, Jaguar F-PACE’in gövde tasarımının temel bir işlevidir ve Cd 0,341 gibi düşük değeriyle etkileyici bir sürtünme katsayısı sunar. Bu sayede Jaguar F‑PACE, gerçekten göründüğü kadar şıktır. Son derece gelişmiş aerodinamik özellikler, yakıt tüketimini, CO2 emisyonunu ve rüzgarın neden olduğu gürültüyü azaltır ve yüksek hızda dengeye ve sürücünün kendine olan güvenine katkıda bulunur.

*Motora bağlıdır.

ADAPTİF LED FARLAR

ADAPTİF LED FARLAR

Jaguar’ın imzası niteliğindeki “J” Blade gündüz farlarını da içeren Jaguar F-PACE’in Adaptif LED farları2 gün ışığına yakın yoğunlukta bir ışık verir, gözlerinizin nesneleri daha kolay ayırt etmesine yardımcı olur ve yorgunluğu azaltır.

DİNAMİK ORANLAR JAGUAR F-PACE

DİNAMİK ORANLAR

İddialı dik ön ızgaradan güçlü motor kapağına ve dikkat çekici arka bölüme kadar Jaguar F-PACE, spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV’udur. Farklı görünümü 18 inç alaşım jantlar ve dikkat çekici Krom yan havalandırmalarla tamamlanır.

GÜÇLÜ ARKA BÖLÜMLER JAGUAR F-PACE

GÜÇLÜ ARKA BÖLÜMLER

Öne çıkan arka bölümler, Jaguar F-PACE’in, Jaguar F-TYPE’tan ilham alınan sportif karakterini vurgular ve Jaguar F-PACE’in yüksek yoğunluklu LED stop lambaları için büyüleyici bir arka plan oluşturur.

JAGUAR F-PACE SVR JANTLARI

Diamond Turned 21 inç dökme alaşım jantlar veya Diamond Turned ya da Gloss Black kaplamalı opsiyonel 22 inç dövme alaşım jantlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Geniş 295 mm arka lastikler tutuşu artırmak ve viraj dönme kabiliyetini iyileştirmek üzere Jaguar F-PACE SVR’nin sportif karakterini öne çıkarır.

Uyarı: Resimde opsiyonel 22 inç 5 ayrık kollu “Stil 5081”, Diamond Turned kaplama jant gösterilmiştir.

SPOR JANTLAR

Jaguar F‑PACE hafif, aerodinamik açıdan verimli geniş çeşitlilikte 18 – 22 inç boyutunda alaşım jantlar sunar ve Jaguar F-PACE’in dinamik görünümünü tamamlar. Tasarlayıcımızı kullanarak jantlarınızı seçebilirsiniz.

Uyarı: Resimde opsiyonel 22 inç 9 kollu “Stil 9006, Gri ve Diamond Turned kaplama jant gösterilmiştir.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Konfigüratörümüz ile kendi Jaguar F-PACE’inizi yaratın.

1 Motora bağlıdır.
2 Uygulama modele ve pazara bağlıdır. Seçilen modele bağlı olarak Xenon veya Halogen farlar da mevcuttur.