Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA

Spor otomobil duygusunu daha fazla hissetmek için perfore tanecikli deriden1 opsiyonel Performance koltukları seçebilirsiniz. Ayarlanabilir yan destekler sizi sıkı bir şekilde yerinizde tutar ve çok daha yüksek seviyede yanal destek sunar. Jaguar F-PACE SVR’deki Performance koltuklar lozenge desenli ve baş dayamasında kabartma SVR logosuyla perfore Windsor deri döşemelidir.

Jaguar F-PACE SVR Lüks İç Tasarım

PERFORMANS

Light Oyster/Ebony, lozenge deseni, perfore Windsor deri Performance koltuklar2.

F PACE Lüks İç Tasarım

LÜKS

Siena Tan Perfore Windsor Deri Koltuklar

F PACE Jaguar Sport İç Tasarım

SPORT

Ebony/Pimento Tanecikli Deri Spor Koltuklar

Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 4

KALİTE VE İŞÇİLİK

Jaguar F-PACE, kendi sınıfında en kapsamlı iç tasarım seçeneklerinden birine sahiptir. Modern İngiliz ustalığını, elle seçilmiş premium malzemeleri, esnek deri malzemeyi ve yeni opsiyonel karbon fiber kaplama dahil olmak üzere sofistike kaplamaları içerir.

KENDİ JAGUAR F-PACE'İNİZİ TASARLAYIN

Yaşam stilinize uygun bir otomobile sahip olmak için kendi Jaguar F-PACE’inizi tasarlayın. Modelinizi ve motorunuzu seçebilir, renk ve jant gibi birçok seçeneğe göz atabilirsiniz.

Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 5

YAPILANDIRILABİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI

Zengin bir görsel etki yaratan, tüm yolcular için samimi, rahatlatıcı bir atmosfer sunan opsiyonel Ayarlanabilir İç Mekan Aydınlatması3 ile kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyın. Sistem, on farklı renk seçeneğiyle yumuşak ışık grupları sayesinde iç tasarımın en küçük detaylarını bile öne çıkarır. Jaguar F-PACE, her ruh haline uygun bir ortam yaratabilir.

ARKA ALAN

Arka kısımda, sırasıyla 945mm ve 65mm'lik bacak ve diz mesafesi bulunur. Burada üç yetişkin rahat bir şekilde oturabilir; ayrıca arka koltuklar da yalnızca bir düğme dokunuşuyla mükemmel oturma konumu sunabilen elektrikli yatırma4 özelliğine sahiptir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 8

PANORAMİK TAVAN

Sabit veya Kayar opsiyonel panoramik cam tavanlarımızdan5 birini seçerek Jaguar F-PACE’in iç tasarımını ışıkla doldurun ve ferahlık hissini artırın. Daha fazla gizlilik ve yoğun güneş ışığı altında aşırı ısıyı azaltmak için her panoramik tavanda standart olarak elektrikli güneşlik mevcuttur.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur.

1 Yalnızca Jaguar F-PACE R-Sport ve F-PACE S modellerinde sunulur.
2 Yalnızca Jaguar F-PACE SVR’de sunulur.
3 Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır.
4 Opsiyonel özellik. Jaguar F-PACE SVR modelinde yoktur.
5 Panoramik cam tavanın montajı pazara ve modele bağlıdır.