Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

PERFORMANS TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-PACE, Jaguar’ın Hafif Alüminyum Mimarisi ve gelişmiş dinamik teknolojileriyle bir araya gelen motorlarının gücüyle hayata geçirildi. Tüm bu özellikler bir araya gelerek heyecan verici bir performans ve etkileyici verimlilik düzeyi sunar.

HER YÖNDEN GÜVENLİ

İster Arkadan İtişli (RWD)1 ister Dört Çeker Jaguar F-PACE'i tercih ediyor olun, bu otomobil, her zaman bir Jaguar olduğunu hissettirir.

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 5 Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 6

HAFİF ALÜMİNYUM MİMARİ

Jaguar F-PACE’in Hafif Alüminyum Mimarisi sert ve sağlamdır; düşük ağırlığı verimliliği artırırken, kullanım ve frenleme özelliğini geliştirir; ayrıca tüm yolcular için mükemmel bir koruma sağlar. Jaguar F-PACE, sportif performans ve olağanüstü sürüşe yönelik neredeyse mükemmel düzeydeki 50:502 ağırlık dağılımıyla kendi en hafif otomobillerindendir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

INGENIUM MODEL YELPAZESİ

Ingenium Jaguar Land Rover’ın zahmetsiz performans, hassasiyet ve verimliliğe yönelik olarak tasarlanmış motor neslidir. İleri teknoloji ve tamamen alüminyum yapıya sahip Ingenium, etkileyici gücü yakıt ekonomisiyle dengeler.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN
INGENIUM BENZİNLİ

INGENIUM DİZEL

Ingenium teknolojisi, Jaguar F-PACE ürün yelpazesindeki üç dizel motoru destekler. Bu düşük sürtünmeli, tamamen alüminyumdan üretilen motorlar, düşük seviyede titreşim ve akıcı gündelik performans sağlamak için sert silindir bloğuna ve çift denge miline sahiptir. Tüm motorlar, Start/Stop teknolojisi1 ve akıllı rejeneratif şarj özelliği ile donatılmıştır; özellikle şehir içi sürüş sırasında maksimum ekonomi sağlamak üzere aküyü şarj etmek için frenden kinetik enerji depolar.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

MOTOR ÇEŞİTLERİ

MOTOR:
Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 16

INGENIUM 2,0 LİTRE 4 SİLİNDİRLİ 180BG TURBOCHARGED DİZEL

Ingenium 2,0 litre 4 silindirli 180BG Turbocharged Dizel1 etkileyici bir performans ve ekonomi sunar. Bu boyuttaki bir motor için yüksek seviyede tork sunar, ancak değişken geometrili turboşarj sayesinde elde edilen dengeyle verimlilikten ödün vermez. Bu motor, egzoz gazlarının değişen akışına uyum sağlayarak, tek tip, gelişmiş bir tepki ve olağanüstü bir güç sunmak için düşük hızlı torku en üst düzeye çıkarır ve gecikmeleri önler.

0-100km/sa: 8,5 saniye (Otomatik RWD); 8,7 saniye (Düz AWD); 8,7 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 5,1 l/100km (Otomatik RWD); 5,2 l/100km‡ (Düz AWD); 5,3 l/100km‡ (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 134g/km (Otomatik RWD); 134g/km‡ (Düz AWD); 139g/km‡ (Otomatik AWD)

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 18

INGENIUM 2,0 LİTRE 4 SİLİNDİRLİ 240BG TWIN TURBOCHARGED DİZEL

Ingenium 2,0 litre 4 silindirli 240BG Twin Turbocharged Dizel1, yüksek güç ve tork üretir. Seri sıralı twin turboşarj, sürekli bir hızlanma sunmak ve performansı en üst seviyeye çıkarmak üzere yüksek ve düşük basınçlı pistonları kullanır. Ingenium teknolojisi üzerine daha yüksek bir güç inşa edilir. Geliştirmeler arasında 1.800’den 2.200 bar’a çıkarılan daha yüksek basınçlı common rail yakıt sistemi ve geliştirilmiş yakıt enjektörü akış hızı bulunur.

0-100km/sa: 7,2 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 5,8 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 153g/km (Otomatik AWD)

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 19

3,0 LİTRE V6 300BG TWIN TURBOCHARGED DİZEL

3,0 litre V6 300BG Twin Turbocharged Dizel1 motor, olağanüstü bir güç, tork ve kullanılabilirlik sunar. Tüm motor devirlerinde kesintisiz, anında güç sağlayan ve öncülüğünü Jaguar Land Rover'ın yaptığı bir konsept olan yenilikçi, çift paralel sıralı turboşarjın yanı sıra enerji tasarrufu sağlamak amacıyla iki aşamalı su soğutma özelliğini kullanır.

0-100km/sa: 6,2 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 6,0 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 159g/km (Otomatik AWD)

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 19

5,0 LİTRE V8 550 BG SUPERCHARGED BENZİNLİ

Jaguar F-PACE SVR modelinde sunulan 5,0 litre V8 Supercharged Benzinli motor1 550 BG güç ve 680 Nm tork üretir. Jaguar F-PACE SVR 0’dan 100km/sa hıza yalnızca 4,3 saniyede ulaşır ve azami 283 km/sa hıza sahiptir.

0-100km/sa: 4,3 saniye: (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Tüketimi 11,9 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 272 g/km (Otomatik AWD)

1 Motor pazara bağlı olarak sunulur.

SÜRÜCÜ PERFORMANSI

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur.

1 Pazara bağlı olarak sunulur.
2 Modele ve motor tipine bağlıdır.
3 Yalnızca 2.0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorla birlikte sunulur (pazara bağlıdır).
4 Yalnızca otomatik şanzıman.
5 Jaguar F-PACE S ve SVR modelinde standarttır 2,0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorda bulunmaz.
6 Yalnızca otomatik şanzıman. Jaguar F-PACE S ve SVR modelinde standarttır 2,0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorda bulunmaz.
Değerler “Stil 1021” veya “Stil 1022” jantlar ve 235/65 R18 lastikler takılı otomobiller için geçerlidir