Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar F-TYPE | In Car Technology | Sports Car 1

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-TYPE'ın spor otomobil doğasıyla uyumlu şekilde çalışan gelişmiş teknolojisi, kendinizi güvende hissetmenizi, sürekli bağlantıda kalmanızı ve her zaman eğlenmenizi sağlar.

Son teknoloji Touch Pro haber/eğlence sistemini ve hassas şekilde üretilmiş ses sistemlerini içeren Jaguar F-TYPE, fark yaratan bağlantı, bilgilendirme ve eğlence olanakları sağlar.

Jaguar F-TYPE | In Car Technology | Sports Car 2

SEZGİSEL SANAL KUMANDALAR

Jaguar F-TYPE'ın 8 inçlik renkli Dokunmatik ekranı haber/eğlence sistemi ile tek etkileşim noktanızdır. Bu özellik, navigasyon, müzik, telefon ve klima ile park yardımı ve Ayarlanabilir Dinamikler Modu gibi birçok ek sürücü destek sistemini doğrudan kontrol edebilmenizi sağlar.

Jaguar F-TYPE | In Car Technology | Sports Car 3

TOUCH PRO

Her Jaguar F-TYPE, artık standart olarak Touch Pro haber/eğlence sistemini içerir. Son derece hızlı tepki veren, üst düzeyde sezgisel kullanıcı arayüzü ve net grafiklerle Touch Pro, Jaguar’ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş haber/eğlence sistemidir. Bir Jaguar F-TYPE sahibi olmayı ve kullanmayı her zamankinden daha kolay ve daha keyifli hale getirir.

Jaguar F-TYPE | In Car Technology | Sports Car 8

MERIDIAN™ SES

İngiliz ses uzmanı Meridian ile birlikte çalışarak, 2’si subwoofer olmak üzere 10 hoparlörlü standart 380W sistem ile Meridian’ın özel Trifield™ teknolojisini kullanarak konser salonu akustiği sunan opsiyonel 770W gücünde, 12 hoparlörlü Meridian Surround ses sistemi olmak üzere Jaguar F-TYPE’a özel, üst düzey özelliklere sahip iki sistem tasarladık.

SÜRÜCÜ DESTEK VE GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Jaguar F-TYPE | In Car Technology | Sports Car 19

YAYA TEMASI ALGILAMA SİSTEMİ

İçindekileri olduğu kadar otomobilinizin dışındaki kişileri de korumaya yardımcı olur. Otomobil bir yayayla temas ettiğinde motor kapağını otomatik olarak kaldırmak üzere tasarlanan sektörde öncü Yaya Teması Algılama Sistemimiz potansiyel bir darbeyi hafifletmeye yardımcı olur.

Saf sürüş keyfi sunmak üzere tasarlanan Jaguar F-TYPE'ın teknik açıdan etkileyici özellikleri, her sürücü ve her yol tipi talebine uygun kapasite sunar. Coupé veya Convertible, İster Arkadan İtişli ya da Dört Çeker, ister Düz veya Otomatik olsun, Jaguar F-TYPE ürün yelpazesi, her sürücü için uygun otomobili sunar. Tasarlayıcımızı kullanarak size özel Jaguar F-TYPE'ınızı tasarlayın veya ilgilendiğiniz otomobili bildirin.