Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
62 ÖDÜLÜN SAHİBİ
JAGUAR I-PACE

2019 World Car Of The Year, 2019 World Car Design Of The Year,
2019 World Green Car ve 59 farklı ödülün sahibiyle tanışın.

TEST EDİN

 • HIZLANMA
 • 0-100 km/sa 4,8 saniye
 • MENZİL
 • 470 km WLTP

ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN

 • HIZLANMA
 • 0-100 km/sa 4,8 saniye
 • MENZİL
 • 470 km WLTP
 • HIZLANMA
 • 0-100 km/sa 4,8 saniye
 • MENZİL
 • 470 km WLTP

ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN

 • HIZLANMA
 • 0-100 km/sa 4,8 saniye
 • MENZİL
 • 470 km WLTP

*Burada gösterilen rakamlar NEDC ve yeni WLTP sürüş döngüsü testleri içindir. Rakamlardaki değişiklikler performansta azalma sebebiyle değil, otomobiller üzerinde gerçekleştirilen testlerdeki değişikliklerden kaynaklanmaktadır. Gerçek kullanım koşullarındaki rakamlar ve genel EV performans verileri sürüşe ve çevresel değişkenlere göre farklı olabilir.

Jaguar otomobilleri, heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar. Otomobilin tamamen elektrik gücüne geçilmesi bu heyecan verici deneyimi değiştirmez. Jaguar I-PACE, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araçtır (BEV). Hem seyretmesi hem de sürmesi heyecan verici olan Jaguar I-PACE dünyanın en akıllı beş kişilik otomobilidir.

JAGUAR I-PACE MODELİNİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN

OTOMOBİLİN RUHU

Hem değişim, hem de Jaguar özelliklerini koruma zamanı.

JAGUAR I-PACE: DETAYLAR

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 2

MENZİL

Tek bir tam şarj WLTP döngüsünde 470 km menzil sunar.

*Burada gösterilen rakamlar NEDC ve yeni WLTP sürüş döngüsü testleri içindir. Rakamlardaki değişiklikler performansta azalma sebebiyle değil, otomobiller üzerinde gerçekleştirilen testlerdeki değişikliklerden kaynaklanmaktadır. Gerçek kullanım koşullarındaki rakamlar ve genel Elektrikli Araçlar performans verileri sürüşe ve çevresel değişkenlere göre farklılık gösterebilir.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 4

PERFORMANS

Anında tork ve Dört Çeker sistemi Jaguar I-PACE’e bir spor otomobilin hızlanma özelliğini kazandırır. 4,8 saniyede 100 km/sa hıza erişir.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 6

BATARYA

Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana gelir. Tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekler.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 8

GÜÇ

Jaguar I-PACE, iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor ile hareket eder. Formula E yarış otomobili Jaguar I-TYPE’ta bulunan teknolojiye benzer özellikteki bu motorlar, 400 bg güç ve 696 Nm tork üretir.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 10

BOYUTLAR

Jaguar I-PACE elektrikli araç modeline dışarıdan bakıldığında kompakt boyutlara sahiptir ancak iç bölümü son derece geniştir. Beş tam boyutlu koltuk, yenilikçi saklama alanı, 1.453 litrenin üzerinde büyük çapta arka yükleme alanı ve ön saklama bölmesinde 27 litrelik yer mevcuttur.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 12

ŞARJ

50 kW DC hızlı şarj cihazıyla Jaguar I-PACE elektrikli performans SUV'u saatte yaklaşık 270km menzil sunar*.

*Gerçek şarj süreleri çevre koşullarına ve mevcut şarj tesisatına göre değişiklik gösterebilir.Jaguar I-PACE | Elektrikli Performans SUV | Jaguar

2 ADIMDA TÜKETİM MALİYETİNİZİ HESAPLAYIN

1. ADIM - YAKIT TİPİNİZİ SEÇİN
BENZİN DİZEL
2. ADIM - KATETTİĞİNİZ MESAFEYİ SEÇİNİZ
BENZİNLİ ARAÇ
YAKIT TÜKETİM MALİYETİ 26.400 TL
LİTRE FİYATI 6.76 TL
ORTALAMA TÜKETİM / 100 KM 10 LT
TAMAMEN ELEKTRİKLİ
JAGUAR I-PACE
ELEKTRİK TÜKETİM MALİYETİ 3.300 TL
1 KWH ELEKTRİK FİYATI* 0.61 TL
ORTALAMA TÜKETİM / 100 KM 21 KW
*Tek zamanlı tarife
MALİYET AVANTAJI: %86
Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 15

AVANTAJLAR

Elektrikli araç sahibi olmanın günlük yaşantınıza sağladığı faydaları öğrenmek ister misiniz?

ELEKTRİKLİ OTOMOBİL AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Hem seyretmesi hem de sürmesi heyecan verici olan, kullanması kolay ve daha önce olmadığı kadar dış dünyayla bağlantılı Jaguar I-PACE elektrikli aracı dünyanın en akıllı beş kişilik otomobilidir.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 17

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

Jaguar I-PACE elektrikli bir performans aracıdır. Elektrikli motorları ve kusursuza yakın ağırlık dağıtımıyla 696 Nm seviyesinde anında tork ve spor otomobillere özgü çeviklik sunar.

Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 18

HAREKETLİ ÇİZGİLER

0,29Cd seviyesinde düşük sürtünme katsayısına sahip Jaguar I-PACE maksimum menzil ve denge için havayı temiz bir şekilde yararak verimlilik sağlayacak şekilde yaratıldı. Jaguar I-PACE akıcı bel çizgisi, motor kapağının etkileyici biçimi ve karakteristik arka bölümü sayesinde her açıdan heyecan sunar.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 19

İÇ HUZUR

Jaguar I-PACE, teknoloji ve geniş bir iç hacim sunar. İç tasarım elle tutulabilir özellikleri ve akıcı çizgileriyle sade ve karmaşadan uzaktır. Elektrikli motor, yapısı gereği ek alan sunar. Jaguar I-PACE’in iç tasarımı tarafından sunulan konforu en üst düzeye çıkarmak üzere daha fazla özgürlük sağlar.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 20

HER ZAMAN GÖREV BAŞINDA

Jaguar I-PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi otomobilin sahip olduğu tüm teknolojinin kontrol edilmesini kolaylaştırır. Standart olarak 4G Wi-Fi kapasitesi mevcuttur ve Apple CarPlay® ve Android Auto™ dahil olmak üzere bir dizi bağlantı özelliği dijital dünyayla daha kolay bağlantı kurulmasını sağlar.

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN
Elektrikli Otomobil, Performans SUV | Jaguar I-PACE 22

YENİLİKÇİLİK YARIŞI

Jaguar’da sürmesi ve seyretmesi heyecan verecek elektrikli otomobiller yaratmayı amaçlıyoruz. Jaguar, 2016’dan beri Formula E Şampiyonasında yarışıyor ve 2018’de I-PACE eTROPHY dünyanın ilk tamamen elektrikli olarak üretilmiş otomobillerin katılacağı uluslararası yarış serisi olacak. “Yenilik Yarışı”nın bir sonraki etabı başladı.

JAGUAR I-PACE’İNİZİ SEÇİN

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

NEDC (Yeni Avrupa Sürüş Döngüsü) Avrupa’da daha önce kullanılan ve binek otomobillerin yakıt tüketimini ve emisyonunu ölçen bir sürüş döngüsüdür. WLTP (Dünya Çapında Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü) 2017’den itibaren aşamalı olarak uygulanmaya başlayan yeni bir yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyon işlemidir. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Burada gösterilen rakamlar NEDC ve yeni WLTP sürüş döngüsü testleri içindir. Rakamlardaki değişiklikler performansta azalma sebebiyle değil, otomobiller üzerinde gerçekleştirilen testlerdeki değişikliklerden kaynaklanmaktadır.

AB mevzuatı dahilinde üretici tarafından gerçekleştirilen resmi AB test rakamları. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek kullanım koşullarındaki rakamlar ve genel EV performans verileri sürüşe ve çevresel değişkenlere göre farklı olabilir.

Performans verileri Çin’de satılan modeller için geçerli değildir.

Yukarıda anlatılan belirli özellikler opsiyonel ya da pazara bağlı olabilir. Bulunabilirliği ve ülkenizdeki koşullara ilişkin bilgiler için ülkenize ait Jaguar web sitesine veya Jaguar Yetkili Satıcısına danışın. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere teknolojiyle ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

SATIN ALMAK İSTİYORUM