Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİ

Kesintisiz şekilde entegre edilmiş teknolojiler Jaguar I-PACE’in özelliklerini ve bağlı cihazlarınızı kontrol etmeyi basitleştirir.

Jaguar I-PACE, otomobil içinde ve dışında son derece saf bir deneyim yaratır. İster iki dokunmatik ekranda, ister İnteraktif Sürücü Ekranı ve Head-Up Display’de ya da akıllı telefonunuzda olsun ihtiyacınız olan her şey yakınınızdadır.

TOUCH PRO DUO

Touch Pro Duo haber/eğlence sistemimiz ön konsola entegre 10 inç Dokunmatik ekrandan ve çok işlevli dinamik düğmeli alt 5 inç dokunmatik ekrandan oluşur.

STANDART BAĞLANTI

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil Teknolojisi | Jaguar 4

NAVIGATION PRO

Navigation Pro, 2D veya 3D harita seçeneklerini görüntülemenizi sağlar. En sevdiğiniz yerleri kaydedin ve basit bir harita keşfi için çoklu dokunma özelliğini kullanın. Jaguar I-PACE ile Navigation Pro aynı zamanda yol topolojisi ve hız limitleri dahil olmak üzere çeşitli faktörleri de göz önünde bulundurarak menzilinizi detaylı olarak bildirir.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil Teknolojisi | Jaguar 6

CONNECT PRO

Connect Pro ile Jaguar I-PACE sizi bilgilendirir ve güncel tutar. Rotanız üzerinde neler olduğunu görebilir, yakındaki park yerlerini ve ilgi çekici yerleri bulabilirsiniz. Bir SIM kart takarak her zaman bağlantıda kalmak için otomobil içinde bir 4G Wi-Fi etkin alanı da oluşturabilirsiniz.

AKILLI AYARLAR

Her sürücüyü kendisine ait anahtar ve telefondan otomatik olarak tanıyan Akıllı Ayarlar ile tercih edilen koltuk ve ayna konumlarını seçebilir ve her yolculuğun başında tercih ettiğiniz medya dosyalarını çalabilirsiniz. Akıllı Ayarlar aynı zamanda alışkanlıklarınıza ve geçmiş rutin hareketlerine bağlı olarak bu tercihleri öğrenir ve otomatik hale getirir.

HEAD-UP DISPLAY

Dikkatinizin dağılmasını azaltmaya yardımcı olan opsiyonel Head-Up Display hız ve navigasyon talimatları gibi temel otomobil bilgilerini ön camda görüntüler. Yüksek çözünürlüklü, keskin netlikte tam renkli grafiklere sahiptir.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil Teknolojisi | Jaguar 9

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

12,3 inç boyutundaki yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı 3D haritalı tam ekran navigasyon dahil olmak üzere sürüşe ilişkin verileri tam da ihtiyaç duyduğunuz yerde sunar. Yüksek çözünürlüğü üst düzeyde netlik sağlarken, rafine işlem motoru akıcı şekilde hareket eden net grafikler sunar.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil Teknolojisi | Jaguar 10

MERIDIAN AUDIO

İngiliz ses uzmanları Meridian™ tarafından sunulan iki ses sistemi ile müziği hayatınıza yansıtın. Trifield™ teknolojisine sahip üstün Meridian Surround Ses sistemi canlı performans netliğinde ve gücünde müzik sunar. 15 hoparlör düzeniyle Meridian™ Jaguar I-PACE HSE ve First Edition modellerinde standart olarak en iyi ses deneyimini sunar.Yukarıda anlatılan belirli özellikler opsiyonel ya da pazara bağlı olabilir. Bulunabilirliği ve ülkenizdeki koşullara ilişkin bilgiler için ülkenize ait Jaguar web sitesine veya Jaguar Yetkili Satıcısına danışın. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere teknolojiyle ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.