Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

Jaguar I-PACE elektrikli performans SUV, Jaguar’ın sunduğu klasik spor otomobil ve lüks işçilik dengesini yeniden tanımlar.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil İç Tasarımı | Jaguar 2

Kesintisiz şekilde entegre edilen teknoloji, geniş alan ve olağanüstü bir sükunet. İç tasarım elle tutulabilir özellikleri ve akıcı çizgileriyle sade ve karmaşadan uzaktır.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil İç Tasarımı | Jaguar 2

LÜKS ATMOSFER

İç tasarım boyunca etkileyici, elle işlenmiş özellikler kabinin lüks atmosferini pekiştirir. Zengin, güçlü kaplamalar sizi çevreler ve kontrast çift dikiş özel, sofistike bir görünüm sunar. Net, beyaz renkli aydınlatma geceleri detayları öne çıkarır.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil İç Tasarımı | Jaguar 4

GİZLİ ALAN

Jaguar I-PACE, kabinin kalbinde yüzer bir merkezi konsola sahiptir. Bu benzersiz, destekli tasarım kapıyı açtığınız andan itibaren size Jaguar I-PACE’in ferahlık duygusunu anında hissettirir.

SPOR KOLTUKLAR

Jaguar I-PACE’in çeşitli malzeme ve renklerde sunulan uzmanlıkla tasarlanış spor koltukları her virajda sizi tutar ve destekler. Daha fazla konfor için ısıtma ve soğutma özelliğine sahiptir.

PERFORMANCE KOLTUKLAR

Opsiyonel Performance koltuklar spor otomobiller düşünülerek tasarlandı. En iyi malzeme kullanılarak üretilen koltuklar dinamik sürüş sırasında yanal desteği artırır.

Jaguar I-PACE | Elektrikli Otomobil İç Tasarımı | Jaguar 7

SESSİZ İYİLEŞTİRME

Kabin dış dünyadan kaçış sağlayan bir sığınaktır. Olağanüstü bir huzur için sofistike motor muhafazası sesi azaltırken, keskin dış tasarım rüzgar gürültüsünü en aza indirir.

AKUSTİK LAMİNE CAM

Jaguar I-PACE hassas, sessiz bir sürüş sunar. İç tasarımın sükunetini korumak amacıyla Jaguar I-PACE’de kabine dışarıdan gelen gürültüyü azaltmak üzere ön cam ve yan camlarda akustik lamine cam kullanılmıştır.

KABİN ÖN KOŞULLANDIRMA

Otomobile bindiğinizde içerisinin arzu ettiğiniz ısıda olmasını sağlamak için dokunmatik ekranı kullanarak ya da akıllı telefon uygulaması aracılığıyla uzaktan Jaguar I-PACE’in iç bölümünü önceden ısıtabilir veya soğutabilirsiniz. Jaguar I-PACE’i şarj olurken ön koşullandırarak, ideal sıcaklık bataryadan gelen enerji kullanılmadan elde edilir ve böylelikle otomobilin menzili korunur.

KABİN HAVA İYONİZASYONU

Jaguar I-PACE hava kalitesini artıran bir hava iyonizasyon sistemine sahiptir. Kabin Hava İyonizasyonu kokuları nötralize ederken, otomobil içinde daha keyifli ve daha sağlıklı bir ortam sağlamak üzere bakterileri ve kirliliği azaltır.