Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

Odaklanmış, hassas ve zarif tasarımıyla Jaguar XE sürücü ve yolcu için ilham kaynağı oluşturacak bir alan sunar.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut özellik ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA

Sürücü ve yolcuları sarmalayan koltuklara oturduğunuz andan itibaren Jaguar XE'ye bağlanırsınız. Jaguar XE'de oturma konumu alçaktır. Yan tarafınızda bulunan yükseltilmiş merkez konsol, kokpit hissini artırırken, kademeli ön panel zarif bir biçimde uzanır. Tüm kumandalar elinizin altındadır.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 3

LÜKS ÖN PANEL

Jaguar XE'nin etkileyici, kademeli ön paneli, zarif bir biçimde uzanarak ferahlık hissi yaratır.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 4

JAGUAR XE'NİN ÇALIŞTIRILMASI

Atan bir nabza sahip olan Jaguar XE’nin Start düğmesi, otomobilinizle aranızda duygusal bir bağ kurar. Normalde dakikada 72 kez atan nabzı, dinlenen bir jaguarın kalp atışlarıyla aynıdır. Start düğmesine bastığınız anda Jaguar XE uyanır, ibreler hareket eder ve motor kükrer. Otomatik vitesli otomobillerde, sizi JaguarDrive Control karşılar.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 5

EN KALİTELİ DETAYLAR

Derilerimiz, doğal yumuşaklığı yakalamak üzere İngiltere ve İtalya'daki en iyi tedarikçilerden temin edilmiştir. Çift iğne deri dikişi, sağlamlığı artırmanın yanı sıra kontrast renklerde sunularak Jaguar XE'nin lüks iç tasarımını ön plana çıkarır.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 6

KİŞİSELLEŞTİRME

Jaguar XE'nin kabinini, size özel bir görünüm ve his yaratacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Premium kalite, modern malzemeler ve titiz işçilik ile bir araya getiriyoruz. Yalnızca ideal iç tasarımınızı nasıl hayal ettiğinizi söylemeniz yeterli. Yüksek kaliteli kumaş ve derilerle birlikte şık, modern cilalar, bir dizi renk temasını tamamlar.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 7

TASARIM DETAYLARI

Jaguar XE'de iç tasarım mimarisinin doğal biçimleri, kapsamlı, modern veya geleneksel malzeme ve kaplamalarla bir araya gelir. Saten Krom havalandırmalar, kapı muhafazaları içine yerleşerek, XE'nin gösterge panelinin her iki ucunu da vurgular. Jaguar XE'nin ortam aydınlatması seçeneği ile arkadan aydınlatılarak, kabinin genişliğini ve detaylara gösterdiğimiz özeni ön plana çıkarır.

Jaguar XE İç Tasarım Özellikleri | Jaguar Türkiye 8

YOLCU KONFORU

4.672mm uzunluk ve 1.850mm genişliğe (aynalar hariç) sahip Jaguar XE'nin arka kısmında üç yetişkin yolcu rahat bir şekilde oturabilir. Ayrıca, 455 litrelik bagaj kapasitesi sayesinde, oldukça geniş bir bagaj alanı sunar.

STANDART ÖZELLİKLER

Jaguar XE, Hafif Alüminyum Mimarisi ile desteklenen performans, gelişmiş teknoloji ve ayırt edici tasarım özelliklerini bir araya getirir. Konfigüratör ile kendi Jaguar XE’nizi oluşturun.