Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

DIŞ TASARIM

Modern İngiliz tasarımı ile birlikte olağanüstü kalite ve işçilik Jaguar XF'i ayrıcalıklı bir güzelliğe ve dinamik lükse sahip business sedan otomobil haline getirir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’na başvurun.

Gergin ve atletik bir dış tasarıma şahit olun. Kusursuz biçimde şekillendirilen kıvrımlar iddialı karakterini hayata geçirir. Kendinden emin, dik ızgara ve motor kapağı üzerindeki belirgin çıkıntı bu amacını destekler. Jaguar XF'in kusursuz biçimde oranlanmış profili gövde boyunca ilerleyen, farklı, otomobili saran, ilhamını Jaguar F-TYPE modelinden alan çift yuvarlaklı LED stop lambalarında zirveye ulaşan tek, şık bir eğimle öne çıkar.

Dış Tasarım Özellikeri | Jaguar XF | Fark yaratan business sedan 3

GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Jaguar XF'in biçimi, her hızda aerodinamik verimlilik ve denge için titizlikle optimize edilmiştir. Cd 0,26 kadar düşük bir sürtünme katsayısıyla Jaguar XF havayı yararak ilerler, yakıt tüketimini ve emisyonu azaltır. Her bir öğe, dış tasarımın maksimum aerodinamik potansiyelinden faydalanırken Jaguar XF'in çarpıcı oranlarını korur.

TASARIM ÖZELLİKLERİ

Jaguar'ın çağdaş ve ödüllü tasarımı, gelişmiş sürüş dinamikleri ve son teknoloji otomobil içi eğlence özellikleri Jaguar XF'i rakiplerinden ayırır. Sizin için kusursuz Jaguar XF'i yaratmak için tasarlayıcımızı kullanın.