Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

JAGUAR GEAR - AKSESUARLAR

Jaguar XJ'yi kendi yaşam tarzınıza göre uyarlayın. Mevcut, geniş bir yelpazede yer alan pratik ve şık aksesuarlar arasından seçiminizi yapın.

Filmlerde gösterilen otomobiller mevcut yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısına danışın.

Stil, kullanışlılık ve çok yönlü kullanım özellikleriyle size ait bir otomobil yaratmak için yerel Jaguar Yetkili Satıcıları aracılığıyla bulabileceğiniz resmi Jaguar XJ aksesuarlarını kullanın.

Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 3

KONFOR

Titiz bir işçiliğe sahip aksesuar yelpazesiyle
Jaguar XJ'nizin lüks kabininde kişisel stilinizi yansıtın.

Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 4

KONFOR AKSESUARLARI

Aksesuarlar arasında aşağıdakiler yer alır: Ön koltuk baş dayamalarının arkasına uyan Jaguar iPad tutucu. Ek olarak Jaguar giysi askısı da ön koltuk baş dayamasına kolay ve güvenli bir şekilde takılır.

TASARLAYIN
Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 6

STYLE

Bu aksesuarlarla Jaguar XJ'nize daha kişisel bir stil kazandırın.

Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 7

STYLE AKSESUARLARI

Aksesuarlar şunları içerir: Aydınlatmalı basamak plakaları, growler tekerlek bijonları ve parlak egzoz çıkışı kaplaması Jaguar XJ'nizin tasarımını tamamlar.

TASARLAYIN
Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 9

YARDIMCI ARAÇLAR

Pratik aksesuarlar Jaguar XJ'nizden daha fazla yararlanabilmenize yardımcı olur.

Jaguar XJ - Otomobil Aksesuarları ve Donanım 10

YARDIMCI AKSESUARLAR

Aksesuarlar şunları içerir: Kar çoraplarının yanı sıra bir karda çekiş sistemi karlı, çamurlu veya buzlu hava koşullarında sağlam bir kavramaya sahip olmanıza yardımcı olur.

TASARLAYIN

Bir Jaguar XJ modeli seçin ve kendi, mükemmel Jaguar XJ’nizi Tasarlayıcı yardımıyla oluştururken opsiyon ve aksesuarları ekleyin. Jaguar XJ’nizi daha fazla kişiselleştirmek isterseniz online kataloğumuza göz atabilirsiniz.