Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XJ

XJ, Jaguar'ın en son teknolojiyi, sportif dinamikleri ve gösterişli lüks özellikleri en iyi şekilde bir arada sunduğu üst düzey sedan modelidir

ETKİLEŞİM İÇİN DOKUNUN

  • CO2 EMİSYONU
  • Min. 149 g/km
  • YAKIT EKONOMİSİ (Ortalama)
  • Min. 5,7 l/100km

XJ, Jaguar'ın en son teknolojiyi, sportif dinamikleri ve gösterişli lüks özellikleri en iyi şekilde bir arada sunduğu üst düzey sedan modelidir

Jaguar XJ lüks otomobili yeniden tanımlar. Güzellik, konfor ve gücü bir araya getirir. Çevikliğin yanı sıra yolcuyu yenileyen bir dinamik sürüş deneyimi sunar. Kabini, yolcunun gevşemesi ve rahatlaması düşünülerek üretilmiştir.

Jaguar XJ'de, tamamen LED farlar ve arka far grubunun yanı sıra standart olarak InControl Touch Pro ve hem iç hem dış tasarıma yönelik olarak diğer kapsamlı geliştirmeler sunulur.

Hiçbir otomobil Jaguar XJ gibi görünmez veya hissettirmez.

JAGUAR XJ’NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

İNCELEMEK İÇİN İMLECİ KULLANIN

İNCELEMEK İÇİN DOKUNUN

XJ LUXURY

Truffle ön panel ile Cashew Bond Grain deri koltuklar, Ivory Morzine tavan kaplaması, Satin Rosewood cila ve Truffle paspaslar.

JAGUAR XJ’NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

İNCELEMEK İÇİN İMLECİ KULLANIN

İNCELEMEK İÇİN DOKUNUN

Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 1

STANDART VEYA UZUN AKS ARALIĞI

Standart Aks Aralığı (SWB) veya Uzun Aks Aralığı (LWB) özelliğine sahip her Jaguar XJ iş veya keyif için kusursuz bir ortam sunar. LWB modelleri aynı zamanda bir metrenin üzerinde bir bacak boşluğuna ve daha fazla konfor için revize edilmiş havalı süspansiyon ayarlarıyla birlikte benzersiz bir "limuzin" sürüşü duygusuna sahiptir.

TASARIM

HAREKETLİ TASARIM

Jaguar XJ'nin ağ örgüsü detayına sahip gösterişli dik ızgaraları, tamamen LED güçlü farları ve ayırt edici ince çizgili grafiğe sahip göz alıcı LED arka far grubu, etkileyici stiline örnek gösterilebilir. Jaguar XJ'nin güçlü karakteri, alçak, geniş duruşu ve uzun, sağlam bel çizgisine yansıtılmıştır.

Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 5

RAHAT İÇ TASARIM

Jaguar XJ'nin sıra dışı biçimde lüks olan iç tasarımındaki işçilik kalitesi, onu bir adım öne taşıyor. Bu nedenle Jaguar XJ'de yalnızca yolculuk etmezsiniz; bir yerden başka bir yere çok konforlu bir şekilde gitmiş olursunuz.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 6

GÜÇLÜ, HIZLI TEPKİ VEREN, AKILLI BİR OTOMOBİL

Her Jaguar XJ motoru, performans, kalite ve verimliliğin olağanüstü bir bileşimini sunar. Ürün yelpazesinde bir V6 Turbocharged dizel motor ve dört benzinli motor seçeneği sunulur. Benzinli motorlar, 2,0 litre 4 silindirli 240 bg Turbocharged, 3,0 litre V6 Supercharged ve XJR'ın güçlü 5,0 litre V8 550 bg Supercharged motorlarından oluşur. Tüm motorlar, Jaguar XJ'nin yakıt verimliliğini artırmak ve CO2 emisyon değerlerini düşürmek üzere Akıllı Stop/Start Sistemi’ne sahiptir.

SÜRÜŞ DENEYİMİNİ KEŞFEDİN
Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 7

GÜZELLİK, GÜÇ VE ÇEVİKLİK

Jaguar XJ'nin tamamen alüminyum gövde mimarisi, güçlü ve sağlam olmasının yanı sıra oldukça da hafiftir. Tek bir kaynaklı bağlantısı olmayan, perçinli %100 alüminyum monokok şasi ve gövde yapısı, bu otomobili sınıfının en hafif otomobillerinden biri haline getirir. Mükemmel güç ağırlık oranı, performansı her yönden artırır; monokok yapı ise iyileştirilmiş yol tutuşu ve olağanüstü güvenlik avantajları sağlayarak sağlamlığı artırır.

SÜRÜŞ DENEYİMİNİ KEŞFEDİN
Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 8

BAĞLANTILI OTOMOBİL

Bağlantılı otomobil fikrini bir üst seviyeye çıkaran Jaguar'ın son teknoloji InControl Touch Pro* sistemi, her Jaguar XJ otomobilinde standart olarak sunulur. Sistem, merkez konsolda 8 inç dokunmatik ekran ve kullanıcı dostu arayüzler sunan özelleştirilebilir, yüksek çözünürlüklü, 12,3 inç TFT gösterge paneli içerir. Diğer yenilikçi özellikler arasında düzenli yolculuklarınızı öğrenen öngörülü navigasyon sistemi ve kişisel medyanızı depolayabilmeniz için 10GB boyutunda bir sabit disk yer alır.

*Pazara bağlıdır

ARAÇ-İÇİ TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN
Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 9

JAGUAR XJR'NİN PERFORMANSI VE LÜKS ANLAYIŞI

Jaguar XJR, supercar performansını, en yüksek düzeyde işçilikle bir araya getiriyor. 5,0 V8 Supercharged 550bg motoru ve gelişmiş sürüş teknolojilerinden, 'R' imzasının stili ve modern iç tasarımına kadar, otomobil sportif lüks anlayışının üst düzey bir ifadesidir.

Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 10

İŞ KULLANIMI AMAÇLI JAGUAR XJ

Jaguar XJ, en ileri teknolojileri ve kaliteli lüks anlayışını ayağınıza kadar getirerek sürücülerin direksiyon başında geçirdikleri zamandan maksimum keyif sağlamasına olanak tanıyor. Ayrıca XJ, hafif alüminyum gövdesi ve Ingenium motorları sayesinde mükemmel bir verimlilik sağlayarak ticari açıdan da anlamlı bir tercih haline geliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
Jaguar XJ - Güç ve güzellik bir arada 11

ÜRÜN YELPAZESİNİ KEŞFEDİN

Jaguar XJ'nin ürün yelpazesine göz atın ve size uygun performans, kullanım ve konfor kombinasyonunu keşfedin.