Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar XJ - Dış Tasarım 1

DIŞ TASARIM

Jaguar XJ, dinamik hatları ve biçimindeki zariflik ile Jaguar'ın temel estetik özellikleri olan güzellik, saflık ve sadelik niteliklerini tamamlıyor.

Ciddi, şık ve güçlü. Jaguar XJ'nin gözyaşı şekli ideal aerodinamik verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, hava direncini minimum seviyeye indirir, hızlanmayı, yakıt verimliliğini artırır, CO2 emisyonunu azaltır.

Jaguar XJ - Dış Tasarım 2

STİLİNİZİ İFADE EDİN

Hareket halindeki Jaguar XJ, tüm bakışları üzerinde toplar. Hareketsiz haldeyken bile kalp atışlarınızı hızlandırır. Güçlü karakteri, alçak, geniş duruşu ve uzun, sağlam bel çizgisi ile yansıtılır. Jaguar XJ, dinamik hatları ve biçimindeki zariflik ile Jaguar'ın güçlü, dinamik ve saf tasarım özelliklerini kapsar.

HAREKET HALİNDEKİ AKILLI ÖZELLİKLER

Jaguar XJ'de tasarım ve mühendislik ön plana çıkar. Otomobilin ön kısmı, ağ örgüsü detayına sahip gösterişli dik ön ızgara ile cesur ve iddialıdır. Izgara, Jaguar'ın eşsiz "Çift J" Gündüz Farları tasarımını içeren enerji tasarruflu tamamen LED farlar ile çerçevelenir.

Jaguar XJ - Dış Tasarım 5

HER AÇIDAN İLK BAKIŞTA TANINIR

Arka kısımda, 'J' LED ışıklı farlar ile çekici stop lambaları ve elips egzoz çıkışı, Jaguar XJ’in gücünü ve çevikliğini vurgular.

Jaguar XJ - Dış Tasarım 6

YÜZER TAVAN ÇİZGİSİ

Jaguar XJ'nin arka camı; uzun, alçak ve geniş profilini ön plana çıkaran kıvrımlı bir tavan çizgisi oluşturmak üzere tüm otomobili benzersiz şekilde sarmalar.

Jaguar XJ - Dış Tasarım 7

JAGUAR XJ R-SPORT

Jaguar XJ R-Sport, parlak siyah ızgara ve arka perdenin yanı sıra ön tampon altı rüzgarlık, 'R' stili marşpiyeler ve bir arka spoyler gibi dinamik tasarım özellikleri içerir.

XJ, Jaguar'ın en üst düzey sedan otomobilidir. En son teknolojiyi, otomobile özgü sportif dinamikleri ve gösterişli lüks özellikleri kusursuz şekilde bir araya getirir. Kendi Jaguar XJ’nizi tasarlayın.