Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar XJ - Güvenlik 1

GÜVENLİK

Jaguar XJ'de, sizi her yolculuğunuzda korumak üzere bir dizi gelişmiş sürücü destek ve güvenlik sistemleri tasarlanmıştır.

Jaguar XJ, sürüşü daha kolay ve daha güvenli bir hale getirmek üzere bir arada çalışan bir dizi sürücü destek sistemi ile donatılmıştır.

Jaguar XJ - Güvenlik 2

GÜVEN VERMEK ÜZERE TASARLANDI

Görev, koşul veya çevreden bağımsız olarak, Jaguar XJ'nin sizi ve yolcularınızı desteklemek ve korumak için her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz.

MÜKEMMEL IŞIK

Jaguar XJ'nin güçlü ve verimli tamamen LED farları, olağanüstü bir huzme düzeni ve gün ışığına yakın bir ışık sağlayarak nesnelerin çok daha hızlı bir şekilde tanınmasını sağlar. Farlar, ayrıca, virajlarda aydınlatmayı artırmak üzere direksiyon ile birlikte çalışan Adaptif Ön Aydınlatma sistemi ve karşıdan bir araç yaklaştığında farları kısan opsiyonel Otomatik Uzun Huzme Asistanı ile birlikte de sunulur.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Jaguar XJ - Güvenlik 11

ÇOCUK KOLTUKLARI

Çocukları emniyetle ve güvenli bir şekilde taşımak üzere Jaguar XJ'ye uygun bir dizi çocuk koltuğu mevcuttur. Yeni doğanlar ve bebekler için çocuk taşıyıcılarından daha büyük çocuklar için destek yastıklarına kadar tüm donanımlar montaj, çıkarma ve temizleme kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır.

Jaguar XJ - Güvenlik 12

HER ZAMAN KONTROL ALTINDA

InControl Protect*, kritik bir durumda bulunduğunuz konuma ilgili hizmetleri otomatik olarak getiren SOS Acil Durum Çağrısını içerir. Aynı zamanda yolculuğunuz sırasındaki gecikmeleri önlemek üzere konumunuzu ve otomobil tanılama bilgilerini iletmek üzere Optimize Jaguar Yardım hizmeti de sunar. Remote Essentials Uygulaması, Jaguar XJ'nizi, örneğin yakıt seviyesini veya kilitli olup olmadığını kontrol etmek üzere akıllı telefonunuzdan görüntüleyebilmenizi sağlar.

*InControl özellikleri henüz Türkiye pazarında sunulmamaktadır.

XJ, Jaguar'ın en üst düzey sedan otomobilidir. En son teknolojiyi, otomobile özgü sportif dinamikleri ve gösterişli lüks özellikleri kusursuz şekilde bir araya getirir. Kendi Jaguar XJ’nizi tasarlayın.