Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

Lüks ve konfor açısından olağanüstü standartlar oluşturan Jaguar XJ'nin iç tasarımındaki işçilik kalitesi, onu bir adım öne taşıyor.

Jaguar XJ'nin iç tasarımı lüks olduğu kadar teknolojik açıdan da gelişmiştir. Jaguar XJ'nin kabinindeki işçiliğin kalitesi geniş seçeneklere sahip renk yelpazesi, malzeme ve kaplamalarla farklı bir seviyede yer alır, iç tasarım dış tasarımın sadeliğini ve saflığını yansıtır. Jaguar XJ aynı zamanda dış dünyadan haber alabilmenizi sağlayacak ve eğlendirecek en yeni bağlantı teknolojisini de içerir.

Jaguar XJ - İç Tasarım 3

FERAH BİR ALAN

Jaguar XJ'nin iç tasarımında, iç hacim etkisi, tüm kabin boyunca uzanan panoramik tavan ve el yapımı cila ile vurgulanır. Lüks hissi, heyecan verici sportif öğelerle pekiştirilmiştir; ayrıca fosforlu mavi ışık da zarif bir stil kazandırır. Bu nedenle Jaguar XJ'de asla yalnızca yolculuk etmezsiniz; konforlu bir şekilde bir yerden başka bir yere götürülürsünüz.

Jaguar XJ - İç Tasarım 4

FARKLI BİR BOYUT

Uzun aks aralıklı XJ modelleri, iç tasarımın lüks anlayışını, şık dış tasarımdan hiçbir şekilde ödün vermeden bir üst seviyeye taşır. Arkada oturan yolcular için bir metreden fazla ayak boşluğu içerir ve çalışmak, bir dizi eğlence seçeneğinin keyfini çıkarmak veya yalnızca rahatlamak için mükemmel bir ortam sunar.

Jaguar XJ - İç Tasarım 5

HER AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ

Jaguar XJ'nin ferah arka kabini, tüm yolcuları şımartmak üzere tasarlanmıştır. Bu alan, bağımsız, saklanabilir, 10,2 inç HD ekranlar ile multimedya, ön ve arka koltuk kumandalarının yanı sıra kullanışlı saklama alanları içeren bir merkez kol dayaması ile daha da geliştirilebilir. Ayrıca, konfor, rahatlık ve gizlilik sağlamak üzere katlanabilir çalışma masaları, LED okuma ışıkları, ayak dayamaları ve elektrikli yan arka pencere güneşlikleri de sunulur.

İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ

Jaguar XJ - İç Tasarım 12

ELMAS KAPİTONE DİKİŞLİ DERİ

Jaguar XJ Portfolio ve Jaguar XJ Autobiography modellerinde deri döşemeler, lükste son nokta olan yeni, sofistike Elmas Kapitone Dikiş desenine sahiptir.

TEKNOLOJİ SİZİNLE

Jaguar XJ'nin çok işlevli koltukları ile kişisel konforunuzun kontrolü tamamen sizdedir. Her iki ön ve arka koltuk da elektrikli ayara sahiptir ve mükemmel oturma konumunuz yalnızca bir düğme dokunuşuyla sağlanır. Direksiyon başında saatler geçirdikten sonra bile, Jaguar XJ otomobilinizden canlı ve dinlenmiş şekilde ayrılırsınız.

CAM TAVANDAN GÖRÜNÜM

Jaguar XJ'nin iç kısmından dışarısının görünümü olağanüstüdür. Panoramik, ısı yansıtmalı cam tavan, arka koltuk alanına kadar uzanır. Otomobilin içini UV ışınlarını filtreleyerek doğal ışıkla doldurur; böylece iç mekanı havadar, ferah ve renklendirme sayesinde özel bir hale getirir.

Jaguar XJ - İç Tasarım 17

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ LÜKS

Jaguar XJ'nin hisleri uyandırmak üzere tasarlanmış kabini, modern ve lükstür. İç tasarımı, kendinize özgü standartları karşılamak üzere malzeme ve kaplama seçenekleri ile kişiselleştirebilirsiniz. Yumuşacık deri ve mükemmel cila seçenekleri, Jaguar XJ'nin ayırt edici ve lüks atmosferini oluşturur.

XJ, Jaguar'ın en üst düzey sedan otomobilidir. En son teknolojiyi, otomobile özgü sportif dinamikleri ve gösterişli lüks özellikleri kusursuz şekilde bir araya getirir. Kendi Jaguar XJ’nizi tasarlayın.