<test style=" text-transform: none;">JAGUAR I‑PACE eTROPHY ŞAMPİYONASI</test>

Seri üretim otomobiller için dünyanın ilk tamamen elektrikli uluslararası yarış serisi ile tanışın.

2016’da Jaguar, ABB FIA Formula E Şampiyonası’na katılan ilk premium otomobil üreticisi olmuştu. Şimdi de uluslararası yarış serilerini temel alan dünyanın ilk tamamen elektrikli otomobil yarışı ile yeniden tarih yazıyoruz. ABB FIA Formula E Şampiyonası’na destek veren temel seri olarak Jaguar I-PACE eTROPHY Serisi, elektrikli otomobillerle ilgili vaadimizi pekiştiriyor.

YAKLAŞIK 20 JAGUAR I-PACE. </br>10 YARIŞ.</br> 1 KAZANAN.

Tamamen aynı teknik özelliklere sahip yaklaşık 20 seri üretim temelli Jaguar I-PACE SV yarış otomobili karşı karşıya geliyor. Sürücü becerileri ve ekip taktikleri, kimin şampiyon olacağını belirleyecek. Dünyanın en ünlü şehirlerinde 10 yarışın düzenleneceği Jaguar I-PACE eTROPHY Serisi’nde, yaptığımız cesur ilerlemeleri gösteren bir sonraki aşama.

"BURADA TARİH YAZIYORUZ. ULUSLARARASI YARIŞ SERİLERİNİ TEMEL ALAN DÜNYANIN İLK TAMAMEN ELEKTRİKLİ SERİ ÜRETİM OTOMOBİL YARIŞINI DÜZENLİYORUZ. MOTOR SPORLARI TARİHİNDE İLK ŞAMPİYON OLARAK BEN YER ALACAĞIM."
Sergio Jimenez
Jaguar I-PACE eTROPHY PRO Şampiyonu 1. Sezon

SV

Jaguar Land Rover SV ekibi tarafından üretilen tamamen elektrikli Jaguar I-PACE yarış otomobilleri, gerçek anlamda güçlü bir etkiye sahiptir.

DAHA FAZLA BİLGİ
TİCARİ ÜRÜNLER
Ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için sürücü olmanız gerekmiyor. Online mağazamıza göz atın ve kendiniz veya bir yakınınız için mükemmel hediyeyi seçin.
DAHA FAZLA BİLGİ
TAMAMEN ELEKTRİKLİ JAGUAR I-PACE
Heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan ve hiç olmadığı kadar bağlantılı olan Jaguar I-PACE, üst düzey bir tamamen elektrikli performans SUV otomobilidir.
DAHA FAZLA BİLGİ
PANASONIC JAGUAR RACING
Jaguar, her zaman yarışla birlikte anılır. Yeni nesil elektrikli otomobillerimiz de farklı değildir.
DAHA FAZLA BİLGİ
FACEBOOK
Beğenin, paylaşın ve ekibimizle bağlantı kurun.
TWITTER
Güncel haberleri anında öğrenin.
INSTAGRAM
En yeni fotoğraf ve videolar için bizi takip edin
KAYDOLUN
Haber bültenlerimizi alın