ORTAKLARIMIZ

İş ortaklarımızla inanç, cesaret ve inovasyonun elektrikli otomobillerdeki başarımızı sürdüreceğine yönelik ortak bir anlayışı paylaşıyoruz.

DHL
Motor sporları lojistiğine yönelik 35 yılın üzerindeki deneyimi ve sürdürülebilir çözümler sunma konusundaki rakipsiz liderliği ile DHL, Jaguar I-PACE eTROPHY Serisini model yelpazesine ekleyerek Jaguar Land Rover ile mevcut iş birliğinin kapsamını genişletti. Global Lojistik Ortağı ve Kurucu İş Ortağı olarak DHL, eTROPHY yarış otomobilleri, garajlar, teknik donanım ve şarj donanımına yönelik ulaşım ve lojistik hizmetlerinden sorumlu olacak. Söz konusu iş ortaklığının uzatılması, otomobillerin üretimi ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara ulaştırılması için DHL ve Jaguar Land Rover arasındaki 23 yıllık iş ilişkisini pekiştiriyor. DHL, 2050 yılı itibariyle sıfır emisyon vaadinde bulunan ilk uluslararası lojistik şirketidir.
DHL
MICHELIN
Motor sporları, 125 yıldan uzun bir süredir Michelin’in mobiliteyi kolaylaştırmaya yönelik temel misyonuna katkı sağlıyor. Şirket, kurulduğu ilk günden bu yana, seri üretim otomobillere fayda sağlayan yeni teknolojiler üretmeye devam ediyor.

Panasonic Jaguar Racing’in diğer iş ortakları ile birlikte ABB FIA Formula E Şampiyona Serisi gibi yol yarışlarına odaklanması da Michelin’in geleceğin mobilitesine nasıl hazırlandığının çarpıcı bir örneği.

Ayrıca Michelin, Jaguar I-PACE eTROPHY otomobilinin ayrıcalıklı bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyor. Bu iş ortaklığı sayesinde Michelin, elektrikli otomobillerinin lastik performansını ve enerji verimliliğini mükemmelleştirme konusunda Jaguar’a yardımcı oluyor.
MICHELIN
ABB
ABB, müşterilere global olarak kamu hizmetleri, endüstri, ulaşım ve altyapı konularında hizmet veren; elektrik şebekeleri, elektrikli ürünler, endüstriyel otomasyon, robotik ve hareket alanlarında öncü bir teknoloji lideridir.

130 yıldan uzun bir zaman dilimine yayılan inovasyon tarihini sürdüren ABB, bugün herhangi bir güç kaynağından herhangi bir prize elektrik sağlama ve doğal kaynaklardan nihai ürünlere endüstrileri otomatize etme olmak üzere sunduğu iki önemli değer ile endüstriyel dijitalleşmenin geleceğini yazıyor.

Tamamen elektrikli uluslararası motor sporları serisi ABB FIA Formula E Şampiyonası’nın isim ortağı olan ABB, sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamak için e-mobilitenin sınırlarını zorluyor.

ABB’nin, Jaguar I-PACE eTROPHY Serisi’nin Resmi Şarj Çözümü Ortağı olması da bu iş birliğinin doğal bir parçası.
ABB
ONE ALL SPORTS
Motor sporları, hız, heyecan ve stilin birleşiminden oluşur. Spor kıyafetleri ve aksesuarlarında yirmi yılın üzerindeki deneyimi ile One All Sports, yarış dünyası için hem pistte hem pist dışında kaliteli ürünler tasarlayarak yıllardır kendini geliştirmeye devam ediyor. E-ticarette topla ve paketle süreci uzmanı olan şirket, yalnızca One All Sports aracılığıyla iletilebilecek ayrıcalıklı bir ürün koleksiyonuna sahip.

One All Sports, ABB FIA Formula E Şampiyonası’nın önümüzdeki altıncı sezonu ve Jaguar I-PACE eTROPHY Serisinin ikinci sezonu için Panasonic Jaguar Racing’e ürün tedarik etmekten gurur duymaktadır.
ONE ALL SPORTS
ALPINESTARS
Alpinestars, 50 yıldan uzun bir süredir motor sporlarına yönelik güvenlik ve performans ürünleri sunuyor. Dünyanın önde gelen motor sporları ayakkabı, kıyafet ve korunma ürünleri şirketi olarak profesyonel yarışlarda 55 yılı geride bırakan Alpinestars, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Dünya genelinde yarış geliştirme programını destekleyen ABD ve Avrupa’da yer alan ileri teknolojili tesislerde, teknolojik araştırmalar, tasarım ve geliştirme alanlarında yeniliklere devam eden Alpinestars, tüm büyük motor sporları serileri için global bir güçtür. Yüksek stres altındaki kokpit ortamında sunduğu konforla nefes alabilen ürünler, sürücü yorgunluğunu azaltır ve konsantre olmaya yardımcı olur.

Tek Hedef. Tek Vizyon.
ALPINESTARS
SABELT
Sabelt otomobil koltukları, koltuk kemerleri, yarış etkinlikleri için motor sporları ürünleri ve yük sabit tutma sistemleri dahil olmak üzere özel uygulamalar geliştirme ve üretim alanında global bir liderdir. Sabelt ürünlerinin kalitesi, yüksek düzeyde performans ve güvenlik sunan yoğun AR-GE çalışmaları ve şirket içi dinamik testlerin (ECE ve FIA) sonucudur. Sabelt, Jaguar I‑PACE eTROPHY Serisine sezon boyunca özel yan bağlantılara sahip GT-625 koltuk (onay numarası 8862), direksiyon, alüminyum gergi ayarlayıcılarına sahip sınıfının birincisi koltuk kemerleri ve baş koruyucu pencere ağları sağlamaktadır.
SABELT
FACEBOOK
Beğenin, paylaşın ve ekibimizle bağlantı kurun.
TWITTER
Güncel haberleri anında öğrenin.
INSTAGRAM
En yeni fotoğraf ve videolar için bizi takip edin
KAYDOLUN
Haber bültenlerimizi alın