FORMULA</br> ZAFERİ

Bu sezon yeni parkurlar, yeni otomobiller ve yeni rakiplerle yarış kızışıyor.

EKİBİ TANIYIN

Ekibimiz, dünya genelindeki Formula E podyumlarına odaklanan aynı vizyonu paylaşıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
MITCH EVANS - SÜRÜCÜ
Mitch, karting’e 6 yaşında başladı ve 16 yaşında Yeni Zelanda Grand Prix’yi kazandı. İngiliz ekip yarışlara geri döndüğünde, Mitch 2016’da Panasonic Jaguar Racing’le ABB FIA Formula E açılışını yaptı. Mitch, 2019’da Roma’daki ilk Formula E zaferi ile sıkı çalışmalarının karşılığını aldı. Bunun ardından gelen Bern ve New York’taki iki podyum derecesi ile sürücü istatistiklerinde en iyi beş sürücü arasına girmeyi başardı.
JAMES CALADO - SÜRÜCÜ
1999 yılında karting’e başlayan James, kariyeri boyunca aralarında Formula E şampiyonu Jean-Eric Vergne ve F1 sürücüsü Valtteri Bottas’ın da yer aldığı büyük isimlere karşı yarıştı. 2017’de WEC GTE Pro şampiyonu oldu ve 2019’da 24 saatlik Le Mans GTE Pro yarışında zafer elde etti. James, skor puanları, podyumlar ve zaferler elde ettiği GP3, GP2, İngiliz F3 ve F1 yarışlarında önemli bir tek kişilik sürüş deneyimine sahip ve bunları Formula E ile pekiştirmeye son derece kararlı.
JAMES BARCLAY - TAKIM DİREKTÖRÜ
James, Kasım 2015’te Jaguar’ın Formula E programına Ekip Yöneticisi olarak atandı ve İngiliz markasının ABB FIA Formula E Şampiyonası’yla motor sporlarına heyecan verici geri dönüşünün yönetiminden sorumlu. James son üç sezonda Panasonic Jaguar Racing’in hem pistte hem pist dışında lider bir ekibe dönüşmesine yardımcı oldu.
JAGUAR I-TYPE 4

Güç ve verimlilik arasında en iyi dengeyi sağlamak için tasarlanan otomobil, 0’dan 100 km/sa’e 2,8 saniyede hızlanır ve azami gücü 250 kW’dır.

DAHA FAZLA BİLGİ
İŞ ORTAKLIKLARIMIZ

Tüm iş ortaklarımız, en yeni teknoloji ile çalışır ve inanç, cesaret ve inovasyonun elektrikli otomobillere yönelik hedeflerimizi elde etmemizi sağlayacağına ilişkin bizimle ortak bir anlayışı paylaşır.

DAHA FAZLA BİLGİ

YARIŞ GENLERİ

Jaguar performansı, teknolojisi ve tasarımına yönelik saygınlığını, dünyanın en zorlu pistleri ve şampiyonalarında elde etti. Tıpkı daha önce Le Mans ve Formula 1'de olduğu gibi şimdi de Formula E buna şahitlik ediyor.

Daha Fazla Bilgi

https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/racingdna-2019/d/00.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/racingdna-2019/d/**.jpg
Etkileşim için tıklayın
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/racingdna-2019/m/00.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/racingdna-2019/m/**.jpg
Etkileşim için dokunun
TİCARİ ÜRÜNLER
Ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için sürücü olmanız gerekmiyor. Online mağazamıza göz atın ve kendiniz veya bir yakınınız için mükemmel hediyeyi seçin.
DAHA FAZLA BİLGİ
TAMAMEN ELEKTRİKLİ JAGUAR I-PACE
Heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan ve hiç olmadığı kadar bağlantılı olan Jaguar I-PACE, üst düzey bir tamamen elektrikli performans SUV otomobilidir.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR I-PACE eTROPHY ŞAMPİYONASI
Bataryalı elektrikli seri üretim otomobilleri için dünyanın ilk uluslararası yarış serisi.
DAHA FAZLA BİLGİ
YENİLİK İÇİN YARIŞ
Göz alıcı tasarım ve nefes kesici performans. Formula E deneyimlerimizi elektrikli yol otomobillerimize nasıl taşıdığımızı keşfedin.
DAHA FAZLA BİLGİ
FACEBOOK
Beğenin, paylaşın ve ekibimizle bağlantı kurun.
TWITTER
Güncel haberleri anında öğrenin.
INSTAGRAM
En yeni fotoğraf ve videolar için bizi takip edin
KAYDOLUN
Haber bültenlerimizi alın