Jaguar RACING EKİBİ ve ORTAKLARIMIZ
PANASONIC

Panasonic Automotive Systems Europe, yüksek performanslı otomobil teknolojileri geliştirme konusunda bir liderdir. Otomobil üreticilerine temel elektronik bileşenler, modüller ve eksiksiz çözümler sunan Panasonic Automotive, dünya genelinde mükemmelliğiyle ün yapmıştır. Yenilik, güvenilirlik ve çevresel sürdürülebilirliğe bağlılıkları, onları Formula E'de Jaguar için mükemmel bir iş ortağı haline getiriyor. Birlikte, Panasonic Jaguar Racing'i oluşturuyoruz.

PANASONIC

VIESSMANN
Dünya, iklim değişikliği nedeniyle önemli değişikliklerle karşı karşıya. Gelecek nesillere yaşam alanları oluşturabilmek için mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanma ve aynı zamanda yenilikçi çözümler üzerinde çalışma yaklaşımını benimsiyoruz. Isıtıcı ve soğutucu sistemlerin yanı sıra ev ve elektrikli otomobiller için ve hatta daha büyük taleplere yönelik elektrik üreten güç istasyonlarının lider uluslararası üreticisi olarak Panasonic Jaguar Racing Formula E Ekibi ile iş birliğinde bulunmaktan dolayı gurur duyuyoruz.
VIESSMANN
GKN
GKN Automotive, global OEM’ler için sürüş sistemleri entegrasyonu iş ortağıdır ve konvansiyonel güç aktarım elemanları, dört çekişli sistemler ve elektrikli sürüş teknolojilerinin tasarım, üretim, entegrasyon ve optimizasyonuna tam olarak odaklanan tek tedarikçidir. GKN Automotive, kendini kanıtladığı dört çekişli sistem ve eDrive mirası ile en yeni elektrik teknolojisinde pazara liderlik eder ve global müşterilere mükemmeliyet sunar. Panasonic Jaguar Racing, yeni nesil elektrikli güç aktarım elemanlarının gelişimini hızlandırmak için elektrik enerjisi uzmanlığımızı yarış pistine uygularken çalıştığımız mükemmel bir iş ortağıdır.
GKN
CASTROL
Dünyanın lider yağ markalarından biri olan Castrol, gurur verici bir inovasyon mirasına sahiptir. Performans tutkumuz iş birliği içinde çalışma felsefemizle bir araya gelerek Castrol’un karada, havada, denizde ve uzaydaki çok sayıda teknolojik özelliğin merkezinde yer alan ürünler geliştirmesini sağladı.

Elektrik enerjisine geçiş, elektrikli otomobiller için tasarlanmış ve geliştirilmiş bir dizi EV sıvısı üretme ve tanıtma konusunda bize ilham verdi. Castrol, bizi daima ileriye taşıyacak öncü iş ortakları arayışındadır. Panasonic Jaguar Racing Formula E Ekibi ile iş ortaklığımız EV sıvılarımızı pistte test edebilmemizi ve geleceğin ulaşımına ilişkin çığır açıcı yeniliklere yatırım yapmamızı sağlayacaktır.

Burada bahsettiğimiz şey yağdan çok daha fazlası. Bu, geleceği şekillendiren bir sıvı.
CASTROL
ALPINESTARS
Alpinestars, 50 yıldan uzun bir süredir motor sporlarına yönelik güvenlik ve performans ürünleri sunuyor. Dünyanın önde gelen motor sporları ayakkabı, kıyafet ve korunma ürünleri şirketi olarak profesyonel yarışlarda 55 yılı geride bırakan Alpinestars, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Dünya genelinde yarış geliştirme programını destekleyen ABD ve Avrupa’da yer alan ileri teknolojili tesislerde, teknolojik araştırmalar, tasarım ve geliştirme alanlarında yeniliklere devam eden Alpinestars, tüm büyük motor sporları serileri için global bir güçtür. Yüksek stres altındaki kokpit ortamında sunduğu konforla nefes alabilen ürünler, sürücü yorgunluğunu azaltır ve konsantre olmaya yardımcı olur.

Tek Hedef. Tek Vizyon.
ALPINESTARS
ONE ALL SPORTS
Motor sporları, hız, heyecan ve stilin birleşiminden oluşur. Spor kıyafetleri ve aksesuarlarında yirmi yılın üzerindeki deneyimi ile One All Sports, yarış dünyası için hem pistte hem pist dışında kaliteli ürünler tasarlayarak yıllardır kendini geliştirmeye devam ediyor. E-ticarette topla ve paketle süreci uzmanı olan şirket, yalnızca One All Sports aracılığıyla iletilebilecek ayrıcalıklı bir ürün koleksiyonuna sahip.

One All Sports, ABB FIA Formula E Şampiyonası’nın önümüzdeki altıncı sezonu ve Jaguar I-PACE eTROPHY serisinin ikinci sezonu için Panasonic Jaguar Racing’e ürün tedarik etmekten gurur duymaktadır.
ONE ALL SPORTS
FACEBOOK
Beğenin, paylaşın ve ekibimizle bağlantı kurun.
TWITTER
Güncel haberleri anında öğrenin.
INSTAGRAM
En yeni fotoğraf ve videolar için bizi takip edin
KAYDOLUN
Haber bültenlerimizi alın