Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EKİBİ TANIYIN

EKİBİ TANIYIN

Ekibimiz, dünya genelindeki Formula E podyumlarına odaklanan aynı vizyonu paylaşıyor.

Jaguar Türkiye | Formula E Şampiyonası - Takımı Tanıyalım 3

ADAM CARROLL

İngiliz yarışçı Adam Carroll, ilk kez BAR-Honda F1 için bir test sürücüsü olarak adını duyurdu. Şimdi ise A1GP'de elde ettiği Dünya şampiyonluğu, GP2'deki beş birinciliği ve Dünya Endurance Serileri ile Avrupa Le Mans Serilerindeki son başarısının ardından gözlerini Formula E podyumuna dikti.

SÜRÜCÜNÜN TWITTER HESABI
Jaguar Türkiye | Formula E Şampiyonası - Takımı Tanıyalım 4

MITCH EVANS

Yeni Zelandalı Mitch Evans altı yaşında karting yarışlarında yarışmaya başladı ve 16 yaşında NZ Grand Prix yarışında birinci oldu. F1 pilotu Mark Webber ile birlikte çalışan yarışçı, 21 yaşında 2012 GP3 Serisini kazandı, Le Mans 2015'te sınıfının ikincisi oldu ve halen GP2 pilotluğuna devam ediyor.

SÜRÜCÜNÜN TWITTER HESABI
Jaguar Türkiye | Formula E Şampiyonası - Takımı Tanıyalım 5

HO-PIN TUNG

Uluslararası motosiklet yarışlarında 10 yıllık geçmişe sahip Çinli/Hollandalı sürücü Ho-Pin Tung’un başarıları arasında son dört yıl boyunca Le Mans yarışlarına katılmak, Williams F1 için test sürüşü gerçekleştirmek ve IndyCar'da yarışan ilk Çin lisanslı sürücü olmak yer alıyor.

SÜRÜCÜNÜN TWITTER HESABI

THE TEAM BEHIND THE TEAM

There may only be two people behind the wheel on race day, but there’s an army of engineers, mechanics and analysts, all working behind the scenes and around-the-clock to ensure optimum performance is achieved.

TAKIM VE ARKASINDAKİLER

Yarış gününde direksiyonun arkasında yalnızca iki kişi olsa da sahne arkasında optimum performansın elde edilebilmesini sağlamak için gece gündüz çalışan bir mühendis, teknisyen ve analist grubu bulunuyor.

Jaguar Türkiye | Formula E Şampiyonası - Takımı Tanıyalım 6

JAMES BARCLAY - TAKIM DİREKTÖRÜ

"Motor sporlarını izleyip yarışarak büyüdüm. Benim için böylesine bir başarı ve tarihe sahip olan Jaguar gibi bir markayı, bu aşamada temsil etmek büyük bir onurdur."

SİZ DE KATILIN

CRAIG WILSON - YARIŞ DİREKTÖRÜ

"Yaklaşık 30 yıldır Jaguar'la iç içeyim. Dolayısıyla böylesine heyecan verici bir program dahilinde onlarla yeniden birlikte çalışmak harika."

SİZ DE KATILIN

NICK ROGERS
JLR GROUP MÜHENDİSLİK DİREKTÖRÜ

"Başarının anahtarı, genç bireylere sınırlarını zorlamaları konusunda ve içinde yaşadığımız bilinçlenmekte olan karbon dünyasını keşfetme açısından yeni yollar geliştirmelerine yönelik olarak ilham vermekten geçer."

SİZ DE KATILIN

BİZİ TAKİP EDİN

Ekip, otomobiller ve faaliyetlerimize ilişkin bilgi almak için bizi aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz

BİZİ TAKİP EDİN

Ekip, otomobiller ve faaliyetlerimize ilişkin bilgi almak için bizi aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz

Jaguar Türkiye | Formula E Şampiyonası - Takımı Tanıyalım 13