Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

SİZ DE KATILIN

SİZ DE KATILIN

Jaguar Türkiye |Formula E - Favori Sürücünüze Oy Verin 1

En fazla FanBoost oyu alan üç sürücü, yarışın ikinci yarısında kullanabilecekleri 5 saniyelik ekstra bir güce sahip olacak. Favori sürücünüzü her bir yarıştan 12 gün önce başlayarak, yarışa 6 dakika kalana kadar FanBoost üzerinden oylayabilirsiniz. Aşağıdaki platformlardan bir veya birkaçını kullanarak günde maksimum dört oy verebilirsiniz.

Jaguar Türkiye |Formula E - Favori Sürücünüze Oy Verin 2ADAM CARROLL

“Motor yarışları tarihinde ilk kez izleyiciler olarak sizler bir yarış sonucunu doğrudan etkileyebileceksiniz. Akıllı telefon veya bilgisayarınızın konforunda, FanBoost aracılığıyla podyum ile padok arasında fark yaratabilmem için bana beş saniyelik ekstra güç verilmesini sağlayabilirsiniz. Adam'a oy verin! #FanBoost #AdamCarroll”

FANBOOST
Jaguar Türkiye |Formula E - Favori Sürücünüze Oy Verin 3MITCH EVANS

"Fanboost, hayranlarınızın kokpitte sizinle birlikte olabilmesini sağlayabilecek en iyi uygulama. İnteraktif oylarınızla, en ihtiyacım olduğu anda Jaguar I-TYPE'ı birinciliğe taşıyabilmem için bana destek olabilirsiniz. FanBoost'un sağlayacağı ekstra güç, yarışın yanı sıra tüm şampiyonanın da sonucunu belirleyebilir. Mitch'e oy verin! #FanBoost #MitchEvans”

FANBOOST

OLAĞANÜSTÜ BİR ELÇİ

Ünlü İngiliz grup Gorillaz'ın gitaristi Noodle, Jaguar Racing'in global elçisi oldu. I-TYPE'ın diresiyonunda hızıyla baş döndüren bu yetenekli kızı birlikte izleyelim.

Noodle, Jaguar Racing aracılığı ile geleceğin mucitlerine ve mühendislerine ilham verecek. Tıpkı, yukarıda Noodle ile poz veren Charanya Ravi gibi.

BİZİ TAKİP EDİN

Ekip, otomobiller ve faaliyetlerimize ilişkin bilgi almak için bizi aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz

BİZİ TAKİP EDİN

Ekip, otomobiller ve faaliyetlerimize ilişkin bilgi almak için bizi aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz

Jaguar Türkiye |Formula E - Favori Sürücünüze Oy Verin 6