epace
E‑PACE

Jaguar E-PACE Jaguar'ın ilk kompakt SUV modelidir. Etkileyici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar.

360° DIŞ TASARIM

ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç Değeri 215‡

ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
Başlangıç Değeri 9.5‡

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım

Ailelerin kullanımına uygun şekilde tasarlanmış iç tasarımın merkezinde sürücü odaklı kokpite sahip Jaguar E-PACE, Jaguar sürüş deneyimine kullanışlı özellikler ve sınıfının lideri iç saklama alanları kazandırır. Bu kompakt SUV türünün ilk örneğidir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
E‑PACE DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/**_m.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
E‑PACE İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Ön Konsola Geri Dönün
Çıkış

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen araçlar mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

DUYULARI HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN TASARLANDI

Her Jaguar modeli, genlerinde heyecan verici ve sezgisel bir sürüş deneyimini barındırır. Kompakt bir SUV modelinde Jaguar’ın kükremesini deneyimlemek isteyenler için tasarlanan E-PACE ile tanışın.

MODELİNİZİ SEÇİN
TASARIM
BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAYAN ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜM
Motor kapağı ve kaslı arka bölümüyle Jaguar E-PACE coupé çizgisine sahip dinamik, çevik bir SUV'dur. İnce LED farları ve LED arka stop lambaları ile Jaguar E-PACE yolda etkileyici bir duruşa sahiptir. Bir yandan şıklığı korurken bir yandan da güvenliği arttırmak için Jaguar'a özgü Gündüz Farları ve Hareketli Yön Göstergeleriyle Matrix LED farları tercih edebilirsiniz.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
SÜRÜCÜ ODAKLI KOKPİT
Jaguar E-PACE modelinin sürücü odaklı iç tasarımı kaliteli malzemeler ve çağdaş tasarımı bir araya getirir. Kokpit sürücüyü çevreler ve sürüş heyecanına odaklanabilmesi için tüm tuşlar ve kadranlar kolay erişebileceği şekilde yerleştirilmiştir.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
TEMEL ÖZELLİKLER
SÜRÜŞ DENEYİMİ
Jaguar E-PACE sürüş deneyimini keşfedin. Çeviklik ve sürüş konforu arasında denge sunan tamamen bağımsız süspansiyon sistemi sofistike çok bağlantılı arka süspansiyon tasarımına sahiptir. Active Driveline ve Adaptive Dynamics dahil olmak üzere, gelişmiş sürüş teknolojileri Jaguar E-PACE modelinin çevik ve kontrollü bir sürüş sunmasını sağlar.
HER EŞYAYA UYGUN SAKLAMA ALANI
Jaguar E-PACE sınıfında lider iç saklama alanı seçenekleri sunar. Çıkarılabilen bardak tutuculara sahip derin merkez konsol son derece esnek bir alan yaratır Geniş torpido gözü elinizin altında tutmak istediğiniz temel eşyalar için rahatlıkla kullanılabilir ve her iki ön kapı cepleri de çeşitli eşyaları saklayacak derinlikte ve şekildedir.
KULLANIŞLILIK VE GÜVENLİK ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN
EURO NCAP DEĞERLENDİRMESİNDE BEŞ YILDIZ

Jaguar E‑PACE, Euro NCAP beş yıldız derecesine sahip oldu. Yetişkinler, çocuklar ve yayalar için olağanüstü koruma sağlayan Jaguar E-PACE, tüm kategorilerde en yüksek puanı aldı.

Gelişmiş bir koruma sunmak üzere bir araya getirilen kapsamlı standart güvenlik sistemleri arasında Yaya Algılama özelliğine sahip Acil Durum Freni ve Şerit Takip Asistanı yer alıyor.

EURO NCAP SİTESİNİ ZİYARET EDİN
DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTİRİKLİ Mİ?

İster sıkışık şehir trafiğinde ister otoyolda daha uzun süreli yolculuklarda kullanıyor olun, aşağıdaki 5 soruyu cevaplayarak bir sonraki aracınızın ne tür bir araç olması gerektiğiyle ilgili önerimizi görün.

SİZE EN UYGUN ARAÇ HANGİSİ?
MODELİNİZİ SEÇİN E‑PACE

Heyecan verici bir sürüş, çağdaş işçilik ve günlük kullanıma yönelik özellikler araçta standart olarak sunulur. Peki size Jaguar E-PACE ailesinin hangi üyesi daha uygun?

MODELİNİZİ SEÇİN

1Yalnızca D240 ve P300 motorlarla birlikte sunulur.
2D150 modelinde, Manuel Şanzıman veya 17 inç alaşım jantlarla birlikte sunulmaz.

Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.

WLTP rakamlarını görüntüleyin.
WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.