YENİ JAGUAR <br>E-PACE

Jaguar’ın ilk kompakt SUV’u Jaguar E-PACE, etkileyici tasarım ile dinamik performansın ideal bir birleşimini sunar.

360 DERECE GÖRÜNÜM

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar aracını seçin ve yan yana karşılaştırın.
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın.
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz.
HABERDAR OLMAK İSTİYORUM
Yeni Jaguar E-PACE ile ilgili erkenden haberdar olmak için formumuzu doldurabilirsiniz.
TASARıM
DIŞ TASARIMI<br> KEŞFEDİN
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

Yan havalandırmalardan ızgaraya kadar güçlü tasarım detaylarıyla ile pratik SUV kullanımının kusursuz bileşimi.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
İÇ TASARIMI <br>KEŞFEDİN
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

Yeni Jaguar E-PACE, yenilenmiş iç tasarımı ile size konforu ile heyecanı aynı anda hissettirir.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
TASARIM<br> ÖZELLİKLERİ
TASARIM ÖZELLİKLERİ

Konfor ve karakter E-PACE’te birlikte ilerler. Uyumlu renkte dikişlere sahip Windsor deri koltuklar, kontrast dikiş ve parlak renklerle tarzınızı öne çıkarın. Zengin malzeme seçenekleriyle Yeni Jaguar E-PACE’inizi karakterinizle uyumlu hale getirin.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
PERFORMANS
SÜRÜŞ <br>PERFORMANSI
SÜRÜŞ PERFORMANSI

Çeviklik ve sürüş konforu arasında benzersiz dengeye sahip olan Yeni Jaguar E-PACE'i kullanmanın heyecanını keşfedin.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER
PIVI

Pivi’deki standart özellikler aşağıdakileri içerir:

• 11,4 inç dokunmatik ekran
• Yeni tasarlanan arayüz
• Apple CarPlay® 1

Pivi Pro4’ya yükselttiğinizde, tamamen bağlantılı bir yolculuk için kendi kendine öğrenen navigasyon sistemi gibi özellikler sunan en yeni otomobil içi yapay zeka size eşlik eder.

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

3D navigasyon, sürüş bilgisi gibi farklı ekran düzenleri arasından seçiminizi yapın veya hangi parçanın çalındığını görmek için yeni opsiyonel yüksek çözünürlüklü 12,3 inç İnteraktif Sürücü Ekranına hızlıca göz atın.

İsteğe bağlı Head-up Display 2 temel bilgileri ön cama yansıtır. Böylece otomobilinizin hızını, vites konumunu ve navigasyon uyarılarını tam renkli ekrandan kolaylıkla görebilirsiniz.

MERIDIAN™ AUDIO ​

MeridianTM Audio’nun amacı eksiksiz bir müzik deneyimi yaşatmaktır. Burada yalnızca ses seviyesini artırmaktan söz etmiyoruz. Burada önemli olan Yeni Jaguar E-PACE’in iç tasarımıyla tam uyumlu, “sound stage” olarak adlandırdığımız bir ses platformu oluşturmak üzere gelişmiş bir akustik teknolojisinden ve stratejik olarak konumlandırılmış hoparlörlerden yararlanarak müziğin derinlik, netlik ve gerçekçilik seviyesini artırmak. İsteğe bağlı MeridianTM veya MeridianTM Surround ses sistemleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

KABLOSUZ CİHAZ ŞARJI
Telefon sinyali güçlendiricili kablosuz şarj özelliği, uyumlu akıllı telefonları kabloya ya da şarj yuvasına gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlar. Otomobildeyken telefonunuz gelişmiş sinyal alımı ve daha net telefon görüşmeleri için otomobilin antenini kullanır.
KABİN HAVA İYONİZER SİSTEMİ
NanoeTM iyonizasyonu sürücünün ve yolcunun kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. PURIFY düğmesi etkinleştirildiğinde PM2.5 gibi özel olarak tasarlanan filtre, dışarıdan gelen hava içerisindeki toz ve polen gibi alerjenleri kendine çekerek yakalar.
PRATİK KULLANIM VE GÜVENLİK
SAKLAMA OLANAKLARI
Jaguar E‑PACE’in estetik tasarımı, geniş yük alanı ve sınıfında öncü iç saklama alanlarına sahiptir. Geniş bir torpido gözü ve derin ön kapı cepleri gerekli olan eşyaları yakında tutmanızı sağlarken geniş bagajda uzun yolculuklarda ihtiyacınız her şeyi taşıyabilirsiniz.
ACTIVITY KEY
Suya ve darbeye karşı dayanıklı yeni isteğe bağlı Activity Key9 ile aracınızı açabilir, kilitleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte planladığınız açık hava faaliyeti ne olursa olsun artık geleneksel anahtarlarına ihtiyacınız kalmayacak.
SIGNATURE DRL ÖZELLİKLİ PIXEL LED FARLAR
İsteğe bağlı Pixel LED farlar, Hareketli Yön Göstergelerine sahiptir. Adaptif Sürüş Huzmesi, karşıdan gelen araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için ışık huzmesini otomatik olarak bölerken karanlıkta daha fazla görüş sağlar.
SÜRÜCÜ ASİSTANI
Jaguar E‑PACE şehir içinde dolaşmayı ve park etmeyi kolaylaştıran, otoyollarda sürüşü daha keyifli hale getiren sürücü asistanı özellikleriyle birlikte üretildi. Bu teknolojiler üzerinizdeki stresi hafifletmeye yardımcı olarak sürüşten alacağınız keyfi artırır.
MÜKEMMEL SÜRÜŞ BURADA BAŞLAR

Yeni Jaguar E-PACE'i kendi stilinize göre tasarlayın.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
JAGUAR <br>AKSESUARLARI
JAGUAR AKSESUARLARI

Pratik aksesuarlarla Jaguar E-PACE’inize kişisel tarzınızı yansıtın. Geniş seçenekler sunan ürün yelpazesiyle otomobilinizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

AKSESUAR BULUN
JAGUAR <br>KOLEKSİYONU
JAGUAR KOLEKSİYONU

Kapsamlı lüks kıyafet, aksesuar ve hediye yelpazemiz, otomobillerimiz ve tasarımlarından ilham alır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.

WLTP değerlerini görüntüleyin
WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

1Otomobiliniz Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ülkenizde özelliklerin mevcut olup olmamasına bağlıdır; lütfen ayrıntılı bilgi için https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın..

2Otomobiliniz Android Auto için hazırdır. Android Auto tarafından sunulan hizmetler, ülkenizde özelliklerin mevcut olup olmamasına bağlıdır; lütfen ayrıntılı bilgi için https://www.android.com/auto/ adresine bakın.

4Connected Navigation, Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmetinin süresinin uzatılmasını gerektirir.

5Bazı pazarlarda güneş ışını zayıflatma özellikli ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca otomobilde Pivi Pro takılıysa görülebilir.

7Görselde ayrı olarak satılan Jaguar Click and Go aksesuarı gösteriliyor. Tablet dahil değildir. Adil kullanım ilkeleri geçerlidir. Bir ay içerisinde 20 GB veri kullanıldıktan sonra otomobildeki veri hızları ve işlevsellik ayın geri kalanı için azalabilir. Bu özelliğe ilişkin Adil Kullanım Politikası için www.jaguar.com/pivi-pro-terms adresindeki InControl Pivi Pro Koşullarına bakın. Oynatma süresi akış sağlayıcıya ve video içeriğinin tanımına bağlıdır. HD video, veri kullanımını önemli ölçüde artırır.

8Görselde ayrı olarak satılan Jaguar Click and Go aksesuarı gösteriliyor. Tablet dahil değildir. Adil kullanım ilkeleri geçerlidir. Bir ay içerisinde 20 GB veri kullanıldıktan sonra otomobildeki veri hızları ve işlevsellik ayın geri kalanı için azalabilir. Bu özelliğe ilişkin Adil Kullanım Politikası için www.jaguar.com/pivi-pro-terms adresindeki InControl Pivi Pro Koşullarına bakın. Oynatma süresi akış sağlayıcıya ve video içeriğinin tanımına bağlıdır. HD video, veri kullanımını önemli ölçüde artırır.

9Activity Key yaklaşık iki saatte şarj edilebilir ve on gün boyunca kullanılabilen pil ömrü sunar.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği otomobilin teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da otomobilinizin konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Otomobil içinde kullanılan özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.


Pivi ve InControl özellikleri, seçenekler, üçüncü taraf hizmetleri ve bunların sunulup sunulmadığı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından aboneliğin yenilenmesini gerektirir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.
Apple CarPlay, Apple Inc’in ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı şartları geçerli olabilir.
Android Auto, Google LLC şirketinin ticari markasıdır.
NanoeTM, Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.