SEÇENEKLER VE JAGUAR GEAR

Jaguar Gear ile dünyadaki en iyi Jaguar E-PACE modelini yaratabilirsiniz. Yani size özgü modeli.

Jaguar E-PACE aracınız doğru donanıma sahip mi? Özel saklama seçenekleri ve premium halı paspaslardan, hassas şekilde üretilmiş alaşım jantlara ve sportif dış tasarım aksesuarlarına kadar aracınızın görünümünü tamamlamak üzere geniş seçeneklerden ve Jaguar Gear’dan tercihinizi yapabilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
BLACK PACK

Opsiyonel Black Pack, araca etkileyici bir stil kazandırır. Gloss Black ızgara, yan havalandırmalar ve cam çerçevelerini içerir.

SOĞUK İKLİM PAKETİ

Kış aylarında içinizi ısıtacak Opsiyonel Soğuk İklim Paketi, ısıtmalı far yıkama sistemi, ısıtmalı ön cam, yumuşak tanecikli deri direksiyon ve ısıtmalı direksiyonu içerir.

JAGUAR GEAR SEÇİMİNİZİ YAPIN

Jaguar E-PACE aracınıza kişisel stilinizi yansıtın. Yaşam tarzınıza uygun aksesuarları bulun.

SABİT YAN BASAMAKLAR
Yan basamaklar, araca giriş ve çıkışları kolaylaştırır ve tavana erişim sağlamaya yardımcı olur. Tasarım Jaguar marka yazısını taşır ve aracın dış tasarım özelliklerini tamamlamak üzere parlak paslanmaz çelikten çerçeve ve kauçuk paspas içerir.
PARLAK YAN BORULAR
Son derece parlak paslanmaz çelik yan borular aracın dış tasarım stilini tamamlar.
KARBON FİBER YAN HAVA KANALLARI
Üst düzey Karbon Fiber yan havalandırmalar aracın performansından esinlenen bir stil yükseltmesidir.
AYDINLATILMIŞ ALÜMİNYUM MARŞPİYE
Sürücü veya yolcu kapıları için şık bir şekilde tasarlanmış paslanmaz çelik marşpiye kaplaması. Sürücü veya yolcu kapısı açıldığında yanar. Yumuşak Fosfor Mavisi aydınlatmayla vurgulanır. Müşterinin bir dizi onaylı yazı karakteri/stili arasından tek renkli bir 'motif' belirlemesine olanak sunar.
SPOR PEDALLAR
Paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen pedal kiti, modern, sportif bir görünüm için mevcut pedalların üzerine sıkı şekilde oturur.
LÜKS HALI PASPASLAR
Özel üretilmiş 2.050g/m2 tüylü ön halı paspaslar, kabartma Jaguar logosuna ve nubuk kenar kısma sahiptir. Premium paspaslar, iç tasarımı şık bir şekilde tamamlar.
EVCİL HAYVAN PAKETİ
Bagaj bölmesinin ıslak ve çamurlu patilere karşı korunmasını ve kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar. Evcil Hayvan Paketi; Kapitone bagaj örtüsü, tam yükseklikte bagaj bölme elemanı, taşınabilir durulama sistemi ve dökülmeyi önleyici su haznesinden oluşur. Aracın bagaj bölümünde köpek veya diğer evcil hayvanları taşıyan otomobil sahipleri için idealdir.
TAVAN KİRİŞLERİ (TAVAN RAYLARI GEREKİR)
Kirişler çeşitli tavan taşıyıcı aksesuarlarının kullanılmasını sağlar. Fabrikada takılan tavan raylarına monte edilen Jaguar E-PACE tavan kirişleri, kirişlerin alet kullanmadan kolaylıkla takılıp çıkarılmasına olanak sağlayan yeni ve benzersiz bir hızlı açılma mekanizması içerir.
TAVANA MONTE BİSİKLET TAŞIYICI
Taşıyıcı başına bir bisiklet taşıyabilen, takılması kolay, tavana monte edilen, kilitlenebilir bisiklet taşıyıcı. Maksimum üç taşıyıcı takılabilir.
SPOR PORT BAGAJ
Geniş 320 litre hacminde kilitlenebilir, spor ekipmanına uygun port bagaj, boyutları 206 x 84 x 34cm'dir
CLICK AND PLAY
Click and Play çeşitli tablet tiplerine uygun, çıkarılabilir bir tablet taşıyıcıdır ve arka koltuk eğlencesine yönelik olarak, kabin içinde rahat şekilde kullanılmak üzere çok çeşitli açılarda konumlandırılabilir.
CLICK AND HANG
Bu çıkarılabilir elbise askısı taşıma sırasında gömleklerinizin veya ceketlerinizin kırışmasını önler. Aynı zamanda aracın dışında da kullanılmak üzere entegre bir kancaya sahiptir.
CLICK AND PLAY
Click and Play çeşitli tablet tiplerine uygun, çıkarılabilir bir tablet taşıyıcıdır ve arka koltuk eğlencesine yönelik olarak, kabin içinde rahat şekilde kullanılmak üzere çok çeşitli açılarda konumlandırılabilir.
CLICK AND HOOK
Click and Hook, Click and Go ürün yelpazesinin bir parçasıdır. Bu üniversal kanca asılabilecek eşyalar, özelikle de el çantaları ve alışveriş torbaları gibi eşyalar için ekstra taşıma alanı yaratır. Montaj için Click and Go temel ünitesi gereklidir.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE’inizi oluşturun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın