SÜRÜŞ PERFORMANSI

Geliştirilmiş sürüş dinamikleri ve kalitesi ile Jaguar E-PACE ile yapılan her yolculuk bir keyif haline gelir.

Virajlarda denge ve hızlı tepkiler sunan Jaguar E-PACE sürüş komutlarına hızlı ve hassas bir şekilde yanıt verir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
SÜRÜŞ TEKNOLOJİSİ
JAGUAR SÜRÜŞ VE KULLANIM ÖZELLİKLERİ
Jaguar E-PACE şasisi yol üzerinde çevik ve kaliteli dinamikler sunacak şekilde geliştirilmiştir. Sertliği arttırarak süspansiyon performansını iyileştirmek üzere alüminyum şasi bileşenleri kullanılmıştır. Sürüş konforunu arttırmak üzere Jaguar E-PACE, çoklu bağlantılı arka süspansiyon tasarımını içeren bağımsız süspansiyon sistemine sahiptir.
DÖRT ÇEKER SÜRÜŞ
Çeşitli sürüş koşullarında performans sağlamak amacıyla Dört Çeker Sürüş (AWD) sistemi ön ve arka akslar arasındaki tork dağılımını akıllı şekilde kontrol eder. Dört tekerden elde edilen çekiş gücünden en iyi şekilde faydalanmak için sürüş torku her iki aks üzerinde dengelenir.
ACTIVE DRIVELINE
Daha fazla çevikliğe yönelik olarak Active Driveline çekişi optimize eder ve arkadan çekişli sürüş sunar. Sistem, mevcut yol tutuş gücüne bağlı olarak tüm arka aks tahrik torkunun arka tekerleklerden birine dağıtılmasına olanak sağlar.
ALL SURFACE PROGRESS CONTROL
All Surface Progress Control (ASPC) kaygan zemin koşullarında daha güvenli bir sürüş sağlar. Bu özellik, Jaguar E-PACE modelinin düşük çekiş durumlarının üstesinden gelmesine yardımcı olan düşük hızlı bir hız kontrolü sistemidir ve hava koşullarından bağımsız olarak yalnızca sürüşe konsantre olmanızı sağlar.
MOTOR VE ŞANZIMANLAR

Jaguar E-PACE için yakıt ekonomisi ve akıcı çalışma özelliklerinden güç ve sürüş keyfine yönelik seçeneklere kadar bir dizi Ingenium motor mevcuttur. Her zaman en ideal viteste olmanızı sağlayan, yakıt verimliliğini ve hızlanma becerisini üst düzeye çıkaran E-PACE’in 9 ileri Otomatik Şanzımanı son derece akıcıdır ve hızlı tepki verir. Sürücünün daha fazla katılımı ve daha fazla yakıt ekonomisi için 6 ileri Manuel Şanzımanı da seçebilirsiniz.

INGENIUM AİLESİ

Düşük sürtünmeli, tamamen alüminyumdan üretilen Ingenium motorlar, düşük seviyede titreşim ve akıcı performans sağlamak için sert silindir bloğuna ve çift denge miline sahiptir. Tüm motorlar, Start/Stop teknolojisi ve akıllı rejeneratif şarj özelliği ile donatılmıştır; özellikle şehir içi sürüş sırasında maksimum ekonomi sağlamak üzere aküyü şarj etmek amacıyla fren yapıldığında kinetik enerji depolanır.

*Pazara bağlıdır.

INGENIUM BENZİNLİ MOTORLAR

Jaguar E-PACE modelinin Ingenium benzinli motorları performans ve yakıt ekonomisini tüm açılardan iyileştirmek ve CO2 emisyonunu azaltmak üzere Sürekli Giriş Değişken Valf Kaldırma sistemi gibi en güncel inovasyonlardan faydalanır.

INGENIUM DİZEL MOTORLAR

Sorunsuz günlük performans sunan Jaguar E-PACE modelinin düşük sürtünmeli alüminyum Ingenium dizel motorları tüm devir aralığında yüksek tork ve dengeli, gelişmiş tepki hızı sunmak üzere ileri turboşarj teknolojisine sahiptir.

DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTİRİKLİ Mİ?

İster sıkışık şehir trafiğinde ister otoyolda daha uzun süreli yolculuklarda kullanıyor olun, aşağıdaki 5 soruyu cevaplayarak bir sonraki aracınızın ne tür bir araç olması gerektiğiyle ilgili önerimizi görün.

SİZE EN UYGUN ARAÇ HANGİSİ?
SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ
YAPILANDIRILABİLİR DİNAMİKLER
Araç performansının kalitesini veya konforunu arttırmaya yönelik opsiyonel Yapılandırılabilir Dinamikler işlevi Jaguar E-PACE aracınızın gaz kelebeği haritalaması, vites kutusu vites noktaları, direksiyon ayarları ve süspansiyonunu sürüş ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kişiselleştirmenize olanak sağlar.
ADAPTIVE DYNAMICS*
Adaptive Dynamics sistemi tekerlek konumu ve gövde hareketlerini izleyerek hassas dinamikler ve seri bir sürüş sunar. Elektronik olarak kontrol edilen amortisörler süspansiyon ayarlarını optimize edecek şekilde ayarlanır ve konfor, kalite ve çeviklik arasında optimum dengeyi sağlar.

*Opsiyonel özellik.
JAGUARDRIVE CONTROL
JaguarDrive Control özelliği, Normal, Eco, Dynamic veya Winter modlarından birini seçebilmenizi sağlar. Bu modların her biri direksiyon ve gaz kelebeği haritalamasını değiştirerek kişiye özel sürüş deneyimi sunar.
DÜZ VEYA OTOMATİK ŞANZIMAN
Jaguar E-PACE modelinin 9-ileri Otomatik Şanzımanı son derece hızlı tepki veren, akıcı ve verimli özellikleriyle zahmetsiz hızlanma için seri vites geçişleri sunar. Daha fazla sürücü hakimiyeti ve daha fazla yakıt ekonomisine yönelik olarak hafif ve son derece gelişmiş 6-ileri düz vites seri ve kısa vites değişimlerine olanak sağlar.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1Yalnızca D240 ve P300 motorlarla birlikte sunulur.
2Yalnızca otomatik şanzıman.
3D150 modelinde veya Manuel Şanzımanla birlikte sunulmaz.
4D150 modelinde, Manuel Şanzıman veya 17 inç alaşım jantlarla birlikte sunulmaz."

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın