DIŞ TASARIM

Jaguar E-PACE, imza niteliğindeki 'J' kanatlı LED farlarla çevrili, petek örgülü ızgarası ile belirgin şekilde sportiftir.

FİLMİ İZLEYİN

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın

Profilden bakıldığında Jaguar E-PACE’in akıcı tavan çizgisi dik bir eğime sahip arka camın üzerinde yer alan spoyler ile birleşir. Opsiyonel 21 inç alaşım jantlar Jaguar E-PACE'in sportif karakterini daha da vurgular. Arkadan bakıldığında tamamen LED stop lambaları geceleri kolaylıkla ayırt edilmesini sağlar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
E-PACE
E-PACE R-DYNAMIC
MODELLER
YENİ E‑PACE CHEQUERED FLAG

Yeni bir bakış açısı sunan E‑PACE Chequered Flag R‑Dynamic gövde stili, 19 inç Satin Dark Grey jantlar ve Black Tasarım Paketine sahiptir. Tüm bu özellikleriyle E‑PACE’in sportif karakterini yansıtır. Yan havalandırmalar üzerindeki benzersiz Chequered Flag arması görünümü tamamlar.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
PANORAMİK TAVAN
Jaguar E-PACE’in iç tasarımını ışıkla doldurmak ve havadar, ferah hissi arttırmak için opsiyonel sabit panoramik cam tavan seçeneğini seçebilirsiniz. Dışarıyı içeriye yansıtan bu özellik tüm yolcuların gökyüzünü ideal şekilde görmesini sağlar.
LED FARLAR
Jaguar E-PACE’in çepeçevre dış LED aydınlatması araca yolda çarpıcı bir görünüm kazandırır. LED farlar aracın yaşam ömrü boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve daha az enerji kullandığından yakıt açısından da daha verimlidir. Hareketli Yön Göstergeleri ile sunulan opsiyonel Matrix LED farlar diğer sürücülerin aracın hareket yönünü anlaması için gereken süreyi kısaltır.
21 İNÇ JANTLAR*
Jaguar E-PACE'in sportif karakterini daha da zenginleştirmek için çeşitli jant seçenekleri mevcuttur. 21 inç'e* kadar olan çağdaş ve dinamik tasarım seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

* TBC'den önce sunulmamaktadır.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

*Yalnızca isteğe bağlı Adaptive Dynamics seçildiğinde sunulur.