İÇ TASARIM

Çağdaş, şık ve özenle işlenmiş Jaguar E-PACE iç tasarımı bir Jaguar olduğunu hemen belli eder ve sınıfının lideri iç saklama alanı sunar.

Gösterilen model bir E-PACE First Edition'dır. 12.3” Interactive Driver Display bu model için mevcut değildir. Anlatılan bazı özellikler pazara veya çekiş gücüne göre değişiklik gösterebilir.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın

Jaguar E-PACE'de tüm bileşenler kaliteli ve dokunsal bir deneyime yönelik olarak titizlikle tasarlanmıştır. Kokpit sürücüyü çepeçevre sarar ve SportShift vites seçici parmak uçlarınıza sıkıca oturur. Şık dikiz aynası çerçevesiz tasarıma sahiptir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
MODELLER
YENİ E‑PACE CHEQUERED FLAG

Örnek oluşturan malzemeler ve etkileyici son dokunuşlarla E‑PACE Chequered Flag benzersiz bir iç mekan sunar. Sürücü odaklı iç tasarım özellikleri arasında özel Flame Red dikişle tamamlanan Ebony tanecikli deri yer alır.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
HAYATINIZI OTOMOBİLİNİZE TAŞIYIN
Jaguar E-PACE'in iç tasarım saklama seçenekleri sınıfının en iyileri arasındadır. Çıkarılabilir bardak tutuculara sahip derin merkez konsol küçük boyuttaki tabletler veya yatay şekilde yerleştirilmiş dört adet 75cl'lik şişeyi taşımak için uygundur. Geniş torpido gözü, merkez konsol çıkarılabilir bardak tutucular gibi, elinizin altında tutmak istediğiniz temel eşyalar için ideal bir seçenektir. Her iki kapıdaki derin kapı cepleri telefonlar, kutu içecekler ve 1,5 litrelik su şişesi gibi çeşitli eşyaları yerleştirmeye uygun şekilde tasarlanmıştır.
KULLANIŞLILIK VE GÜVENLİK ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN
YAPILANDIRILABİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI
Opsiyonel Yapılandırılabilir İç Ortam Aydınlatması zengin bir görsel etki yaratır ve tüm yolcular için davetkar, rahatlatıcı bir atmosfer sunar. Sistem, on farklı renk seçeneğiyle yumuşak ışık grupları sayesinde iç tasarımın detaylarını öne çıkarır.
FARK YARATAN DETAYLAR
Jaguar E-PACE'e eşsiz karakterini oluşturan , ön camın köşesindeki özel Jaguar tasarımı gibi küçük tasarım detaylarıdır. Aynı zamanda saklama kutusu ve merkez konsol altında da gözü rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş Jaguar baskısı yer alır.
BROŞÜRÜ İNDİRİN
KİŞİSELLEŞTİRİN
Premium malzeme ve dokuların yanı sıra etkileyici renk kombinasyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tercihleriniz, hayalinizdeki Jaguar E-PACE’i yaratmanızı sağlar.

Jaguar'ın ilk kompakt SUV'u çekici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar. Tasarlayıcıyı kullanarak kendi Jaguar E-PACE aracınızı yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN