fpace
F‑PACE

Jaguar’ın lüks performans SUV'u, sportif kullanım ve yüksek sürüş konforunu, günlük kullanım ve verimlilikle birleştiriyor.

360° DIŞ TASARIM

ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç Değeri 177‡

ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
Başlangıç Değeri 6.7‡

Bu web sitesinde yer alan filmlerin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım

Jaguar F-PACE, en yüksek seviyede sürüş heyecanı ile verimliliği bir araya getiren bir performans SUV’udur. Teknolojik açıdan her yönüyle gelişmiş olan Jaguar F-PACE, sizi güvende tutar, bağlantıda kalmanızı sağlar. Her türlü yola uygun sürüş kabiliyetleri ile günlük kullanımı birlikte sunar. Jaguar F-PACE, size ve ailenize uygun bir Jaguar’dır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
F‑PACE DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp_my20/fp_my20_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp_my20/fp_my20_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp_my20/fp_my20_01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp_my20/fp_my20_**_m.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
F‑PACE’İN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/fpace_my19
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Ön Konsola Geri Dönün
Çıkış
TEMEL ÖZELLİKLER
SPOR OTOMOBİL GENLERİ
Jaguar F-PACE spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV’u. Motor kapağındaki çıkıntıdan vurgulanmış arka bölüme kadar güçlü görünümü otomobile ayırt edici ve tüm bakışları üzerinde toplayan bir duruş sağlar. Artık Jaguar F-PACE’i tıpkı SVO’nun hayal ettiği gibi deneyimleyebilirsiniz. Jaguar F-PACE SVR’nin yeni ön tampon ve motor havalandırma ızgaraları gibi aerodinamik açıdan geliştirilmiş özellikleri olağanüstü gücüne işaret eder.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
KULLANIŞLILIK VE ALAN
Jaguar F-PACE, sınıfının öncüsü 650 litrelik1 bagaj kapasitesine ve çok yönlü, 40:20:40 oranında bölünebilen arka koltuk katlama konfigürasyonuna sahiptir.
TASARIMI KEŞFEDİN
GÜÇ VE VERİMLİLİK
Yeni 5,0 litre 550BG V8 Supercharged Benzinli2 motor dahil olmak üzere F-PACE motor ürün ailesi ve hafif alüminyum mimarisi ile hassasiyet, verimlilik ve heyecan verici bir performans sunar..

Web sitesinde yer alan filmlerin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için Jaguar Yetkili Satıcıları'na danışabilirsiniz.
PERFORMANSI KEŞFEDİN
FİLMİ İZLEYİN
yt:LLwA9uqoYnc
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ
F‑PACE opsiyonel olarak sunulan Head-up Display ve Activity Key gibi son teknoloji ürünü öğelerin yanı sıra her yolculuğu daha da kolaylaştıran ve rahat hale getiren gelişmiş sürüş yardımı fonksiyonları sağlar. Bunlar arasında gelişmiş InControl multimedya sistemi ve hem eğlenmenizi sağlayan hem de dış dünyayla bağlantıda kalmanızı mümkün kılan Touch Pro yer alır.
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN
EURO NCAP DEĞERLENDİRMESİNDE BEŞ YILDIZ

F‑PACE, Euro NCAP değerlendirmesinde beş yıldız derecesine sahip oldu. Yetişkin yolcu koruması, çocuk yolcu koruması ve yaya koruması kategorilerinde aldığı yüksek puanlar F‑PACE’in pazardaki en güvenli otomobiller arasında olduğunun da bir göstergesidir.

Aktif ve pasif güvenlik önlemleri arasında Yaya Algılama özellikli Otonom Acil Durum Freni de içeren, standart özelliklere ek olarak Şerit Takip Asistanı ve Sürücü Takip Monitörü gibi opsiyonel olarak sunulan sürücü asistanları da yer alır.

EURO NCAP SİTESİNİ ZİYARET EDİN
İŞ İÇİN JAGUAR F-PACE

Jaguar F-PACE sürücüsüne günlük pratik kullanım, etkileyici verimlilik ve farklı, sportif stilin benzersiz bir birleşimini sunar.

Jaguar F-PACE’in sürtünmeyi azaltan teknolojileri, hafif gövde yapısı ve en son teknoloji aerodinamik özellikleri yakıt tüketimini ve CO2 emisyonu azaltmaya yardımcı olur ve rekabetçi toplam sahip olma maliyetine katkıda bulunur.

Buna çalışma yaşamınızın ve kişisel hayatınızın her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz genişlik özelliği de dahildir. Jaguar F-PACE her filo için etkileyici bir üyedir.

İŞ İÇİN JAGUAR F-PACE’İ KEŞFEDİN
JAGUAR F-PACE MODELLERİ

Jaguar F-PACE ailesine göz atın ve performans, stil ve kullanışlılığın etkileyici kombinasyonunu keşfedin.

JAGUAR F-PACE MODELİNİZİ SEÇİN

Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
1Koli rafının altı ve Lastik Onarım Sistemi takılı olduğunda. Yerden tasarruf sağlayan yedek lastikle 508 litre. Tam boyutta yedek lastikle 463 litre.
2Yalnızca Jaguar F-PACE SVR’de sunulur.
‡Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.
‡F-PACE WLTP değerlerini görüntüleyin.
WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.