JAGUAR GEAR - AKSESUARLAR

Stilinize kusursuz uyum sağlayan F-PACE’i oluşturun.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın

Jaguar Gear - Aksesuarlar F-PACE'inizi zevkleriniz, hayat tarzınız ve ilgi alanlarınıza yönelik kişiselleştirmenizi sağlar. En popüler dört kategoriyi şağıda görebileceğiniz gibi sıraladık. Bütün aksesuarlara göz atın ve kişisel F-PACE'inizi oluşturun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
JAGUAR GEAR SEÇİMİNİZİ YAPIN

F-PACE’inize kişisel stilinizi yansıtın. Yaşam tarzınıza uygun aksesuarları bulun.

DIŞ TASARIM
İÇ TASARIM
TOURING
İŞLEVLER VE TEKNOLOJİ
SABİT YAN BASAMAKLAR
Sabit yan basamaklar, otomobile binilmesine ve otomobilden inilmesine yardımcı olur. F-PACE’in dış tasarım özelliklerini tamamlayan nitelikte Jaguar marka yazısı, parlak paslanmaz çelikten çerçeve ve kauçuk dişli paspas dahildir.
PARLAK YAN BORULAR
Son derece parlak paslanmaz çelik yan borular otomobilin dış tasarım stilini tamamlar. Yan boruların monte edilmesi otomobilin tüm arazi koşullarına uygunluk özelliğini etkileyebilir.
ELEKTRİKLİ YAN BASAMAKLAR
Akıllı ve kullanışlı bir özellik. Elektrikli yan basamaklar otomobile binmeyi ve otomobilden inmeyi kolaylaştırır, kapı açıldığında otomatik olarak çalışır.
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KAPI EŞİKLERİ
Şık stile sahip, paslanmaz çelikten, ışıklı kapı eşiği kaplaması sürücü ve yolcu kapılarına uygundur. Bu özelliği monokrom motifle kişiselleştirebilirsiniz.
BAGAJ BÖLMESİ KAPLAMASI
Bagaj bölmesini geliştirir ve yükleme, boşaltma sırasında kenar kısmını korur. Parlak kaplamalı, fırçalanmış paslanmaz çelik malzemedendir.
PREMIUM BAGAJ PASPASI
Jaguar logosunu taşıyan lüks, yumuşak, Ebony bagaj paspası. Premium uzun tüylü, nubuk kenarlara sahip paspasta Dove kontrast dikişler de yer alır.
EVCİL HAYVAN BAKIM VE ERİŞİM PAKETİ
Provides everything required to transport your family’s four-legged friend in comfort. Your pets will travel in style all the way.1
TEKERLEKTEN MONTE EDİLEN BİSİKLET TAŞIYICI
Tutucu başına bir bisiklet (maks. 20 kg) taşıyabilen, takılması kolay, tavana monte edilen, kilitlenebilir bisiklet taşıyıcı. Üç tutucu takılabilir.
PORT BAGAJ
410 litre hacminde genişliğiyle kilitlenebilir port bagaj 175 x 82 x 45 cm boyutlarındadır. Kullanımı için çapraz tavan barları gereklidir.
ÇATAL BAĞLANTILI BİSİKLET TAŞIYICI
Basit ve sabit bağlantı olanağı sunan taşıyıcı, hafif (maks. 17 kg) bisikletler ve yarış tekerlekleri için uygundur. Maksimum üç tutucu takılabilir.
KAYAK/SNOWBOARD TAŞIYICI
A safe and secure system for transporting winter sports equipment. Incorporates slider rails for easy loading. For four pairs of skis or two snowboards.
CLICK AND GO
İkinci sırada oturan yolculara yönelik, çok amaçlı koltuk arkasına monte edilen bir sistemdir. Ayrı olarak satılan tablet, çanta, gömlek ve ceket tutucu malzemelerin taşınması için kullanıma uygundur. Ünite kullanılmadığında kolaylıkla çıkarılabilir.

1Evcil Hayvan Bakım ve Erişim Paketine dahil aksesuarlar ayrıca sipariş verilir.